Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Drizana vestuvinė suknelė

Drizana vestuvinė suknelė Pronovias. Tai moderniausia princesės stiliaus vestuvinė suknelė, kuri turi dviejų suknelių efektą, kuomet efektingas, didelės apimties tiulio sijonas susijungia su įspūdinga suknelės viršutine dalimi, kuri priglunda tarsi antra oda ir dėka tiulio bei kristalų ir gėlių motyvų, sukuria illiusion efektą, kuris dominuoja iškirptėse priekyje ir nugaroje, bei ilgose rankovėse.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.