Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Drupa vestuvinė suknelė

Drupa vestuvinė suknelė Pronovias. Tai fantastiška Kelly Mikado šilko ir blizgančių aplikacijų kombinacija, kuri atgimsta šioje elegantiškoje undinės stiliaus vestuvinėje suknelė.  Suknelės sijonas seksualiai apgaubia klubus, o blizgučiais dekoruota iškirptė apsivynioja aplink kaklą ir nugaroje sukuria efektingą dekoracijų dizainą iš kristalų, tiulio ir karoliukų siūvinių. Tai suknelė, kurioje persipina kontrastingos detalės ir sukuria efektingą dizainą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.