vakarines sukneles uzburianti ir elegantiska pronovias fiesta 2018 vakariniu sukneliu kolekcija

Vakarinės suknelės, neišvengiamai, yra reikalingos ištisus metus. Vasarą gausu vestuvių, krikštynų ir kitų pokylių, kur vakarinė suknelė tiesiog „must have“. Rudenį, apskritai, yra pats darbymetis, nauji projektai, renginiai ir daugybė kitų progų pasipuošti. Žiema savo švenčių gausa, tikriausiai, prilygsta vasarai ir be vakarinės suknelės šaltąjį sezoną tiesiog neapsieisite. Kalėdos, Naujieji metai, darbo vakarėliai, iškilmingi kalėdiniai renginiai ir kiti įvykiai tikrai privers įsigyti ar išsinuomoti vakarinę suknelę. Pavasaris – taip pat neišimti. Prasidedantis vestuvių ir kitų šiltojo sezono švenčių maratonas suteikia galimybę kiekvienai moteriai nusimesti žiemos rūbus ir apsilankyti vakarinių suknelių parduotuvėse ar salonuose. Tam, kad kiekvieną sezoną atrodytumėte skoningai ir elegantiškai PRONOVIAS jau prieš kurį laiką pristatė efektingą 2018-tųjų metų vakarinių suknelių kolekciją. Damos, kviečiame susipažinti.

Pastelinių spalvų dvelksmas

Pasirinkus pastelinių spalvų vakarinę suknelę, tikriausiai, niekad neprašausite pro šoną. Pastelinės spalvos niekad nebus per ryškios, iššaukiančios ar neskoningos. Šviesios, švelnių atspalvių vakarinės suknelės suteiks švelnumo ir Jūsų įvaizdžiui. Pastelinės spalvos taip pat bus geras pasirinkimas, jeigu nenorite per daug išsiskirti, tačiau siekiate atrodyti elegantiškai ir skoningai. Prie pastelinės spalvos vakarinės suknelės taip pat yra ne taip sudėtinga derinti aksesuarus. Jeigu pastelinės spalvos Jums atrodo per blankios, prie tokių spalvų vakarinės suknelės visuomet galite rinktis ryškesnius batelius ar aksesuarus. Ieškančioms būtent tokių, pastelinių spalvų vakarinės suknelės PRONOVIAS siūlo atkreipti dėmesį į tokias gražuoles kaip žalsvai melsva vakarinė suknelė GREEN ar švelniai rožinė – GRAFITO.

vakarines sukneles green

Prabangi elegancija

Jeigu esate pakviesta į išties prabangų renginį, kuriame norite atrodyti elegantiškai, rafinuotai ir gracingai, PRONOVIAS 2018 – tųjų metų kolekcijoje tikrai rasite į ką paganyti akis. Būtent tokios, prabangios vakarinės suknelės kaip GLORYMAR ir GLOBAL, suteiks Jums trokštamą karališką įvaizdį. Tai mikado šilko vakarinės suknelės, kurių siluetai išsiskiria didesnės apimties sijonais, siekiančiais žemę.  Išties didingos, prabangaus audinio vakarinės suknelės bus ne tik puikus pasirinkimas iškilmingam renginiui, tačiau jos puikiai tiks pasipuošti ir vestuvėms, jubiliejui ar kitai oficialiai ar ne tokiai oficialiai progai. Taip pat verta žinoti ir tai, jog mikado šilkas tai sunkumu pasižymintis audinys, todėl šio audinio vakarinės suknelės bus puikus pasirinkimas šventei vėsesniu oru.

vakarines sukneles global vakarines sukneles glorymar

Ekstravagantiška juoda

Juoda, kaip žinia, yra tikra klasika, kuri niekada neišeina iš mados, todėl pasirinkusios juodos spalvos vakarinę suknelę Jūs visuomet atrodysite skoningai ir elegantiškai. Save gerbiantis dizaineris ar prekinis ženklas, tikriausiai, privalo savo kolekcijoje turėti bent keletą juodos spalvos modelių. PRONOVIAS 2018-tųjų metų kolekcija – ne išimtis. Norime ypač pabrėžti du modelius, kurie tiesiog verčia užgniaužti kvapą. Efektingoji, vakarinė suknelė su ilgu šleifu GLASGOW yra tas modelis, kuris ne šiaip priverčia susižavėti, o tiesiog atima žadą. Tokia vakarinė suknelė pavers jus tikra vakaro žvaigžde ir privers suspindėti tikrąja šio žodžio prasme. Kita, galbūt ir ne tokia efektinga, tačiau taip pat nepaprastai elegantiška vakarinė suknelė –  GREGARIA. Elegantiškas modelis seksualiai apgaubia klubus ir nuvilnija iki pat žemės, o blizgučiais puošta viršutinė dalis suteikia šventiško spindesio.

vakarines sukneles glasgow vakarines sukneles gregaria

Dviejų dalių magija

Mėgstančioms ne vienspalves, dviejų dalių vakarines sukneles, PRONOVIAS kolekcijoje tokių tikrai ras. Dviejų dalių suknelės yra tokios, kurių sijonai ir viršutinė dalis atrodo tarsi būtų sujungti. Tokios vakarinės suknelės yra nepaprastai madingos ir atrodo labai elegantiškai. Viena tokių, PRONOVIAS vakarinė suknelė pavadinimu GREMIA. Ši vakarinė suknelė tuo ir išsiskiria, jog yra dviejų tonų ir dviejų skirtingų struktūrų. Viršutinė suknelės dalis siuvinėta blizgiais, švelniai rožiniais karoliukais, o sijonas yra pasiūtas iš minkštutėlio krepo ir seksualiai įliemenuodamas klubus nuvilnija žemyn. Kita dviejų dalių vakarinė suknelė iš 2018-tųjų metų PRONOVIAS kolekcijos, pavadinimu GRANADA. Tai laisvesnė, mažiau įliemenuojanti, į apačią platėjanti vakarinė suknelė su skeltuku priekyje ir dailiai dekoruotais pečiais.

vakarines sukneles granada vakarines sukneles gremia

Svaiginantys gėlių motyvai

Gėlės taip pat yra vienas tų elementų, kurį sunku išstumti iš vakarinių suknelių kolekcijų. Svarbiausia – skoningas jų pateikimas. Mėgstančioms gėlių motyvus, kurie suteikia šiek tiek romantišką ir svaiginantį įvaizdį, PRONOVIAS siūlo atkreipti dėmesį į tokias vakarines sukneles kaip GLUTINE, GRAFITO ar GLOBAL. Visos šios vakarinės suknelės, daugiau ar mažiau, turi gėlių elementų ir detalių. Tokie gėlių motyvai pagyvina suknelė dizainą ir suteikia jai gyvumo, pavasariško žavesio ar moteriškos elegancijos.  Ryški vakarinė suknelė GLUTINE išsiskiria savo lengvumu, ryškumu ir pavasariškomis natomis. GLOBAL vakarinė suknelė pasižymi išskirtiniais gėlių motyvais, kurie šiame modelyje suteikia ne lengvumo, o karališko grožio ir didingumo. GRAFITO vakarinės suknelės modelis puoštas minimalistiniais gėlių siūviniais iš karoliukų, kurie suteikia lengvos romantikos ir subtilumo Jūsų įvaizdžiui. Tikriausiai, būtent dėl savo universalumo, gėlių motyvai visuomet yra populiarūs. Jie gali būti ir svajingi bei romantiški, o kartu ir didingi bei karališki.

vakarines sukneles glutine vakarines sukneles global-b

Visą PRONOVIAS 2018-tųjų metų kolekciją rasite svetainėje –> Pronovias Fiesta vakarinės suknelės