Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Green suknelė

Green suknelė Pronovias Fiesta 2018. Jaunatviška ir pavasariška į apačią platėjanti suknelė iš Georgette krepo elegantiškai siaurėja ties juosmeniu ir išryškina taliją. Suknelės sijonas turi praskyrimą priekyje ir dėl to nuostabiai plazda. Iškirptė apsivynioja aplink kaklą ir nugaroje apnuogina odą. Tiulio ir karoliukų siūviniais dekoruota suknelės viršutinė dalis suteikia spindesio ir charakterio.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.