Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Grafito suknelė

Grafito suknelė Pronovias Fiesta. Grafito tai tiesaus kirpimo kokteilinė suknelė iš krepo siaurėjanti ties juosmeniu. Šis siluetas tiesiog apgaubia kūną tarsi antra oda ir turi apvalią iškirptę su siuvinėtais įvairiaspalviais gėlių motyvais ir blizgėjimą suteikiančiais karoliukais. Trumpos, skaidrios rankovės suteikia subtilumo, o žema apvali iškirptė nugaroje suteikia seksualumo prieskonį.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.