Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Gremia suknelė

Gremia suknelė Pronovias 2018. Tikras lobis. Efektinga, dviejų dalių vakarinė suknelė. Žemyn nuvilnijantis krepo sijonas pritvirtintas ties juosmeniu prie viršutinės suknelės dalies su gilia V formos iškirpte ir trumpomis rankovėmis inkrustuotomis karoliukais. Tai nepaprastai elegantiška ir rafinuota, dviejų tonų vakarinė suknelė.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.