Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Glasgow suknelė

Glasgow suknelė Pronovias Fiesta. Žodžiais tiesiog neįmanoma apibūdinti šios efektingos undinės silueto vakarinės suknelės su blizgučiais. Ypač patrauklaus dizaino suknelė seksualiai apgaubia kūną ir sukuria ypač stilingą įvaizdį. Gili V formos iškirptė priekyje ir nugaroje, bei ilgos suknelės rankovės sukuria nepaprastai efektingą vakarinį įvaizdį.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.