Naujieji metai jau spėjo įsibėgėti ir šuoliais lekia link artėjančio 2018-tųjų metų vestuvių sezono. Jeigu šiais metais ketinate pakeisti savo pavardę, o ant bevardžio piršto turėtų sužibėti vestuvinis žiedas, tikriausiai vestuvių šventės planavimas taip pat jau juda į priekį. Ar jau užsisakėte DJ? Išsirinkote šventės vietą? Transportą? Vestuvinę suknelę? Jaunosios puokštę? Ar jau apsisprendėte dėl pamergių suknelių? Būtent apie paskutinį įvardintą aspektą šį kartą ir norime pasikalbėti. Taigi, kokios pamergių suknelių tendencijos vyrauja šiais, 2018-taisiais metais?

Pamergių suknelės

Net neabejojame, jog kiekvienas šventės dalyvis tikrai džiaugsis galėdamas būti Jūsų naujo gyvenimo etapo dalimi, tačiau pamergės nusipelno išskirtinio Jūsų dėmesio. Jos privalo jausti ir žinoti, jog ne šiaip yra pakviestos užimti šią svarbią poziciją. Turite joms parodyti, jog vertinate jų draugystę ir būtent dėl to pakvietėte svarbiausią dieną būti arčiausiai Jūsų. To pasekoje turite pasirūpinti, jog Jūsų pamergės atrodytų nepriekaištingai.

Tikriausiai automatiškai kyla klausimas: kaip įtikti visoms pamergėms? Kokį išrinkti suknelės modelį, spalvą, raštą, kad jis tiktų ir patiktų visoms? Kaip prisitaikyti? Juk visų žmonių skonis, stiliaus suvokimas, figūra ar net drabužių dėvėjimo įpročiai yra skirtingi. Taigi nuo ko pradėti? Mes manome, jog šių metų tendencijos tikrai gali Jums padėti apsispręsti. Juk kiekviena pamergė norės atrodyti stilingai, madingai ir pataikyti į karščiausius šių metų trendus.

Šiais metais pamergių suknelių dizainai yra kur kas labiau prašmatnūs nei bet kada anksčiau. Jie visiškai pakeičia tradicinius pamergių įvaizdžius ir šauna tiesiai į mados bei stiliaus viršūnę. Apgalvotos detalės ir netikėti audiniai. Nuo elegantiškų pečių variacijų iki blizgių žvynelių ar blizgučių.

Susipažinkite, 5 karščiausios 2018 – tųjų metų pamergių suknelių tendencijos, kurios Jus tiesiog sužavės!

  1. Atviri pečiai

Toks suknelių dizainas nėra jokia naujiena, tačiau apnuogintų pečių suknelių modeliai būtent dabar pasiekė patį apogėjų. Lengvos rankovės su iškirpimais, apnuoginimais ar tiesiog suknelės su atvirais pečiais šį sezoną yra on-the-top!

  1. Gėlių motyvai

Spalvoti botaniniai motyvai puikiai tiks pavasario ar vasaros vestuvėms, todėl tai puikus pasirinkimas, jeigu nenorite apriboti savęs vienos spalvos pasirinkimu. Tokie gėlių motyvai prideda dimensijos ir puikiai atrodys ant įvairių spalvų suknelių.

  1. Siūviniai

Jeigu Jūsų įvaizdis panešės į princesės, suknelės su lengvais siūlų ar karoliukų siūviniais tobulai tiks Jūsų pamergėms. Rinkitės subtiliais siūviniais puoštas sukneles, kurios suteiks svajingumo prieskonio.

  1. Žvyneliai ir blizgučiai

Ar Jūs esate ta nuotaka, kuri bėga nuo visko kas yra nuobodu? Tokiu atveju blizgios ar žvyneliais puoštos pamergių suknelės įneš į Jūsų šventę tikrai smagaus šurmulio. Toks pasirinkimas puikiai tiks ir žiemos ar rudens vestuvėms.

  1. Velvetas

Ieškote alternatyvos įprastinei krepo ar šifono audinio suknelei? Velvetas gali būti būtent ta alternatyva, kurios tikrai nesitikės nei Jūsų pamergės, nei šventės svečiai, tačiau prabangus velveto prisilietimas tikrai užburs. Velvetinių suknelių spalvos atrodo ryškios ir sodrios, o audinys rafinuotas bei prabangus. Tokios suknelės neabejotinai sukurs išskirtinį pamergių įvaizdį.

Visos proginės suknelės

Visos vakarinės suknelės

Visos pamergių suknelės