Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Pamergių suknelių nuoma, pardavimas

Būsimoji nuotaka, planuodama savo svajonių vestuves, visuomet planuoja ir pamergių aprangą, pamergių sukneles. Bendram vestuvių įspūdžiui ir šventinei nuotaikai didelę įtaką turi pamergių suknelės bei pabrolių kostiumai. Kadangi vyrai yra mažiau reiklūs, jie kostiumą išsirenka be didelio vargo. Todėl ir pabroliams susiderinti aprangą yra ne taip sudėtinga. Pamergėms ir apskritai moterims šiuo klausimu yra sudėtingiau. Pamergių suknelės dažniausiai yra renkamos kartu su nuotaka, taip siekiant priderinti pamergių sukneles prie nuotakos suknelės ir prie bendro vestuvių šventės įvaizdžio.

Renkantis pamergių sukneles daug taisyklių nėra. Dažniausiai yra norima vienodų pamergių suknelių. Jeigu ne vienodų modelių, tai bent jau vienodų spalvų ar panašių atspalvių. Tačiau žinokite, jog pamergių suknelės tikrai neprivalo būti vienodos. Pamergių suknelės taip pat nėra pavaldžios tendencingumui. Nors tokios tendencijos ir yra kuriamos. Tačiau pirmiausia pamergių suknelės turėtų būti ne tendencijų viršūnėje, o derėti bendrame šventės kontekste. Renkantis pamergių sukneles, pačios pamergės ir nuotaka gauna pakankamai laisvės. Pamergių suknelės gali būti itin prašmatnios, minimalistiškai kuklios, ekstravagantiškos, klasikinės ir žaismingos. Viskas priklauso, pirmiausia, nuo jaunųjų pageidavimų. Vienos trokšta ryškiai rožinių pamergių suknelių, kitos – prašmatnių ir iškilmingų ar romantiškų ir lengvų pamergių suknelių. Kaip ir buvo minėta anksčiau, svarbiausia yra tai ko nori nuotaka ir koks yra bendras šventės kontekstas.

Nors pamergių suknelės ir neturi tam tikrų taisyklių, reikėtų žinoti, jog jos neturi užgožti nuotakos suknelės. Pamergių suknelės neturėtų būti baltos spalvos, nebent taip nuspręstu nuotaka, ir jos neturėtų būti labiau iškilmingos. Šią dieną visą dėmesį palikime nuotakai ir apskritai jauniesiems. Jeigu pamergių suknelės yra pasirenkamos savarankiškai, vis tiek reikėtų pasitarti su nuotaka ir apgalvoti tam tikrus akcentus ir detales, kurios padėtų suderinti pamergių sukneles ir jaunosios suknelę.

Yra išlikęs įprotis rinktis vienodas pamergių sukneles, tačiau kaskart šis įprotis vis blanksta. Nebijokite originalumo ir išskirtinumo. Vienodos pamergių suknelės tikrai nėra būtinybė. Derinkite spalvas ir atspalvius, tačiau rinkitės skirtingus modelius. Viena pamergės suknelė gali būti trumpa, kita – ilga. Viena – su širdelės formos iškirpte, kita – be rankovių. Kiekviena pamergė tokiu būdu gali pasirinkti labiausiai jai tinkanti suknelės modelį.

Pamergių suknelės vienaip ar kitaip yra pakankamai išskirtinės ir dažniausiai antrą kartą nebedėvimos. Tam, kad pamergės suknelė nekabėtų spintoje, siūlome rinktis pamergių suknelių nuomos paslaugas. Išsinuomotas pamergių sukneles galėsite grąžinti po šventės ir jums nereikės sukti galvos apie jų pardavimą ar panaudojimą dar kartą. Jeigu pamergių suknelių nuoma jūsų nedomina, beveik visi suknelių salonai teikia ir pamergių suknelių pardavimo paslaugą. Taip galėsite iš anksto įsigyti pamergių sukneles ir pamiršti apie primatavimus ar apie tai, jog iki šventės pamergių suknelėms gali kas nutikti, jeigu jos bus išnuomotos kitoms pamergėms.

Dažna nuotaka nori vienodų pamergių suknelių, tačiau ne visi suknelių salonai turi numatyto modelio daug vienetų. Tam yra puiki išeitis – pamergių suknelių pirkimas internetu. Jeigu nerandate vienodų pamergių suknelių salonuose ar pardavimo vietose, pabandykite jų ieškoti ir pirkti internetu. Galite pabandyti sėkmę ir pirkimą internetu iš užsienio parduotuvių. Tačiau būtinai pasidomėkite grąžinimo sąlygomis, išsiaiškinkite visą reikiamą informaciją ir susirinkite kuo daugiau rekomendacijų. Taip pat pamergių sukneles nuomojantis, perkant salonuose ar perkant internetu pasidomėkite kokią specialią kainą, įsigyjant daugiau vienetų, galėtų pritaikyti paslaugos teikėjas.

Ieškančioms pamergių suknelių Vilniuje, siūlome apsilankyti SANTA salone, kur profesionalus personalas pasirūpins, jog kiekviena pamergė atrodytų nepriekaištingai. Mūsų stilistės patars kokias pamergių sukneles rinktis, kaip jos turėtų derėti tarpusavyje ir papasakos kokios spalvos, modeliai tiktų geriausiai.