Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Pamergių suknelės Crystal

Renkantis pamergių sukneles Crystal- galima rinktis skirtingų spalvų tačiau vienodos spalvinės gamos. Pavyzdžiui pirmos dvi pamergės gali dėvėti ryškiai raudonas pamergių sukneles, sekančios dvi rožines, o pagrindinė liudytoja šampano spalvos suknelę. Baltos spalvos suknelę pamergėms rinktis nepatartina nes tai nublukins nuotaką arba visa ceremonija atrodys blankiai.

TINKAMA CRYSTAL PAMERGĖS SUKNELĖ

Kadangi ceremonijos metu pamergės daugumą laiko stovi atsisukę nugara į svečius ir šventės dalyvius, labai svarbu kad suknelės iš nugaros atrodytų tvarkingai ir elegantiškai. Renkantis vienodas progines sukneles Crystal gali iškilti tam tikros problemos, todėl kad pamergių figūros yra skirtingos. Jei vienos suknelės modelis puikiai tinka vienai pamergei, tai jis gali visiškai netikti kitai pamergei. Todėl reikia surasti visiems tinkamą sprendimą. Pavyzdžiui rinktis vienodą suknelių spalvą, vienodą suknelės ilgį, o bendras suknelės modelis gali būti pagal kiekvienos pamergės skonį ar figūrą. Dar vienas variantas parinkti vienodą suknelės viršutinę ar apatinę dalį, o kita suknelės dalis gali skirtis. Kitas variantas- vienodas suknelių pasiuvimas bet skirtingos spalvos.

PAMERGIŲ SUKNELĖS IR AKSESUARAI

Jeigu neišeina suderinti vienodų suknelių o norite kad vestuvės būtų stilingos ir gražios, tada galite naudoti vienodus aksesuarus. Pavyzdžiui vienodus galvos apdangalus (skrybėlaites), vienodus dirželius ar juostas apie liemenį, vienodas prisegamas gėles ar papuošalus. Taip pat labai svarbu pasirūpinti ne tik suknele bet ir bateliais. Jeigu pamergės dėvi vienodas sukneles tai žinoma jos turi priderinti ir avalynę. Pats paprasčiausias variantas batelius pirkti vienoje parduotuvėje vienodus tik skirtingų dydžių. Arba susitarti kokios spalvos turi būti bateliai.