Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Grata suknelė

Grata suknelė Pronovias Fiesta. Tai suknelė, kuri sukurta viliojimui ir neabejojame, jog ji suvilios ir jus. Undinėlės siluetas ir blizgučių spaudiniai neleidžia atitraukti akių, o unikalus suknelės dizainas sukuria originalų įvaizdį. Suknelės iškirptė apsivynioja aplink kaklą ir seksualiai apgaubia figūrą, o sijonas elegantiška nuvilnija į apačią iki pat žemės.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.