yolan crisYOLAN CRIS tai mados namai Barselonoje, kurie kuria aukštosios mados vestuvines sukneles ir vakarinius drabužius.

Minėtuosius mados namus, 2005 – iais metais sukūrė dviseserys, Yolanda (1978) ir Christina (1979). Seserys tapo prekinio ženklo YOLAN CRIS kūrybos direktorėmis ir šių mados namų sielomis.

Dviejų seserų Yolandos ir Cristinos susidomėjimas aukštąja mada ir nuotakų mados pasauliu buvo neatsitiktinis, visa tai šeimos palikimas. Jų mama, vestuvių verslo pradininkė jau vaikystėje pastebėjo savo dukrų talentą ir didžiulį susidomėjimą vestuvių madomis bei magiškuoju vestuvinių suknelių pasauliu.

2005 metais, dvi seserys nusprendė savo svajonę paversti realybe ir sukurti savo prekinį ženklą skirtą autentiškoms moterims. Nuo tada prekinis ženklas YOLAN CRIS sėkmingai įsiliejo į nacionalinę ir tarptautinę rinką. 2006 metais buvo pristatyta pirmoji YOLAN CRIS kolekcija, kuri pasirodė Barselonos madų savaitėje. Šiomis dienomis YOLAN CRIS atpažįstamas kaip pirmaujantis prekės ženklas vestuvinių suknelių bei vakarinių drabužių sektoriuje.

YOLAN CRIS prekės ženklas šiuo metu užima stiprias pozicijas per 40 šalių. Kokia jų paslaptis? Kiekvienas dizainas ir YOLAN CRIS kūrinys tai rankų darbo stebuklas sukurtas šių mados namų dirbtuvėse Barselonoje. Minėtoje kūrybos studijoje, Barselonoje, naudojami Europoje pripažinti, tik aukščiausios kokybės audiniai, o kiekviena detalė yra kruopščiai išstudijuota su aistra ir patyrimu.

Su tokiu pačiu užsidegimu kaip ir pradžioje, seserys Yolanda ir Christina vis dar kuria, tobulėja ir augina savo asmenybes ir kūrybiškumą, padedant savo kūrybinei grupei bei komandai su kuria dirba nuo pat susikūrimo pradžios. Seserys visuomet orientuojasi į nacionalinės produkcijos patikimumą, rankų darbo kokybę, originalumą ir naujo dizaino inovatyvumą. Prekės ženklui prognozuojama itin sėkminga ateitis, stovint viena koja šalia tradicijų ir žengiant vieną didelį žingsnį inovacijų link.