vyriskas kostiumasKiekvienas save gerbiantis vyras savo spintoje privalo turėti bent du kostiumus: tinkamą kasdienai ir, žinoma, šventei. Turbūt nė vienas neįsivaizduoja verslininko, draudimo konsultanto, ar banko darbuotojo, nedėvinčio kostiumo. Be abejo, svarbias pareigas užimantis asmuo atrodo daug patikimiau, jei dėvi kostiumą.  Kostiumuotas vyras atrodo pasitempęs bei elegantiškas, tačiau svarbu pasirinkti tinkamą kostiumą. Žinoma, kostiumai kiekvienai progai turi būti skirtingi, tad kaip žinoti, kada rengtis fraką ar smokingą?

Vyriški kostiumai dėvimi tiek kasdien (jei to reikalauja užimamos pareigos), tiek ir per šventes. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad dieninis kostiumas, kuris dėvimas ne šventės metu, neturėtų būti juodas: tinkamiausia spalva – tamsiai mėlyna ar pilka. Jei kostiumas dėvimas vakare ar šventės metu, jis gali būti juodas. Anksčiau vyravo nuomonė, kad juodas kostiumas tinkamas tik vestuvėms ir laidotuvėms, tačiau laikai, žinoma, keičiasi, ir šiandien tai nebeturi didelės reikšmės. Reikėtų nepamiršti, kad kaklaraiščio ilgis turėtų būti iki diržo sagties – ne trumpesnis ir ne ilgesnis. Taip pat svarbu ir batų spalva – ji turi būti tamesnė už kostiumo  spalvą. Dar viena mažytė smukmena – kojinės turėtų būti tokio ilgio, kad sėdint nesimatytų nuogos kojos.

Kiekvienas jaunasis per vestuves nori atrodyti ne tik elegantiškai, bet ir stilingai. Niekam ne paslaptis, kad dažnai vyrams sunku patiems išsirinkti kostiumą, ypatingai – svarbiai dienai. Salonas „Santa” tikrai nenuvils Jūsų – mes padėsime Jums išsirinkti tokį kostiumą, kad atrodytumėte ne tik elegantiškai, bet ir madingai. Jaunojo kostiumas nebūtinai turi būti juodas: galite rinktis nuo šviesiausio iki tamsiausio kostiumo.

Smokingai – tai dvelkiantys prabanga kostiumai, kurių švarkus puošia ilgi atlasiniai atlapai. Kelnių šonus puošia šilkinės juostelės. Atrodytų, kad tai – tik smulkmenos, tačiau smokingas užtikrina, kad atrodysite itin dailiai ir elegantiškai.  Klasikinis smokingas – juodos spalvos, tačiau šiandien galima rasti ir šviesesnių spalvų. Prie jo derinami balti marškiniai pailgintais kampučiais, peteliškė, kaklaskarė ar prabangus kaklaraištis. Prie smokingo nederėtų rinktis lakinių batų, labiausiai tiks suvarstomi. Smokingo švarko kišenėje derėtų turėti šilkinę nosinaitę. Privaloma rengtis smokingą, jei kvietime nurodyta: Black tie“, „Tuxedo“, „Cravate noir“, tačiau jei nurodyta „Black tie Optional” ar „Black tie invited“, tai reiškia, kad galite rinktis ir klasikinį vyrišką kostiumą. Vis dėlto, progų apsivilkti smokingą nėra tiek daug, todėl reikėtų ja pasinaudoti.

Frakai – itin puošnūs kostiumas, tinkantys ypatingai svarbioms progoms.  Prie jų derinami lakuoti batai, varlytė, šilkinės kojinės, cilindras, baltos pirštinės, išorinėje švarko kišenėje prisegama gėlė. Jei vykstate į renginį, kurio aprangos kodas „White tie”, Cravate blanche“, „Ultra – Formal“ – vyrams privaloma dėvėti fraką, o moterims – ilgą vakarinę suknelę.

Šiemet madingiausios vyriškų kostiumų spalvos – metalo ir balta, tačiau juoda, žinoma, madinga liks visada. Rinkdamiesi kostiumo spalvą, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokiu metų laiku vyksite į šventę, vasarai rinkitės šviesesnes spalvas, rudeniui ir žiemai – tamsesnes. Jei vykstate į vestuves kaip svečias, nesirinkite balto kostiumo, galite būti palaikytas jaunikiu!

Vyriškų kostiumų pasirinkimas šiandien tikrai platus: pradedant kasdieniais kostiumais, ir baigiant frakais. Kostiumą galite rinktis iš didelės spalvų gausos, puoštus įvairiomis dekoracijomis. Salone „Santa” rasite Jums tobulai tinkančių vyriškų kostiumų, smokingų ir frakų, dvelkiančių prabanga ir elegancija. Mes pasirūpinsime, kad su išsirinktu kostiumu jaustumėtės ne tik patogiai, bet ir pritrenkiančiai elegantiškai!