vestuvine-suknele-straipsniui-1Ant Jūsų bevardžio piršto sužadėtuvių žiedas?!

Sveikiname, džiaugiamės su Jumis ir esame pasiruošę padėti eiti altoriaus link.

Jūsų laukia daugybė pačių maloniausių rūpesčių, tokių kaip: šventės data, vieta, svečių sąrašas, dekoracijos ir žinoma PRONOVIAS vestuvinė suknelė.

Planuoti vestuves yra atsakingas ir ypatingai nuoseklus darbas. Ilgametės patirties įkvėpti norime Jums pateikti sąrašą. Tai darbai, kurie turėtų būti atliekami eilės tvarka. Juk pritarsite mums, kad sudėtinga išsirinkti šventės vietą neapgalvojus biudžeto ir svečių skaičiaus. Savo ruožtu mes Jums paruošėme mažą, devynių punktų, sąrašą su svarbiausiais pasirinkimais. 

 1. Data. Tai vienas svarbiausių aspektų tiek perkant, tiek nuomojant suknelę. Išsirinktas metų laikas turės įtakos Jūsų pasirinkimui dėl spalvinės gamos konkrečiu metų laiku ir žinoma oro temperatūros.vestuvine-suknele-straipsniui-3
 2. Ceremonijos tipas. Ši dalis, paprastai, padeda nuspręsti, kokia vestuvinė suknelė Jums reikalinga, kukli ir paprastutė ar karališkais nėriniais puošta itin prabangi vestuvinė suknelė.
 3. Svečių skaičius. Turėsite pamąstyti apie tai, kokios šventės norite. Galbūt, norėsite švęsti artimiausių žmoniu rate arba atvirkščiai, Jūs svajojate apie didžiulę šventę.
 4. Biudžeto nustatymas. Būkite realistai, pamąstykite apie sumą, kurią galite sau leisti. Apsvarstykite kam skirsite daugiau dėmesio, o kam mažiau. Pasistenkite apgalvoti tiek stambias, tiek smulkesnes išlaidas.
 5. Šventės vieta. Tai gali būti paplūdimys, kaimo turizmo sodyba, karališka salė senoviškuose rūmuose ar žiemos sodas. Šventės vieta – labai svarbus pasirinkimas, aplankykite kelias skirtingas vietas ir išsirinkite tokią, kuri Jums priimtiniausia ir jaukiausia.vestuvine-suknele-straipsniui-6
 6. Bendra vestuvių tematika. Visos vestuvių detalės kuria bendrą įvaizdį, nuo kortelių su vardais iki dekoracijų ir net jaunųjų aprangos.
 7. Vestuvinė suknelė ir smokingas. Šis punktas apima vestuvinės suknelės, nuometo, bei aksesuarų pasirinkimą. Suknelė – viena svarbiausių vestuvių detalių, kurią prisiminsite Jūs ir visi svečiai. Žinoma, taip pat, labai svarbus ir smokingas, kurį vilkės jaunasis.
 8.  Fotografas, šventės vedėjas, floristas, stilistas, kirpėjas, makiažos meistras. Labai svarbu suformuluoti savo viziją ir ją pateikti savo pagalbininkams, tiek pasiruošime dalyvaujantiems profesionalams, tiek šventės metu Jus lydėsiantiems fotografams ir šventės vedėjams.
  vestuvine-suknele-straipsniui-4
 9. Medaus mėnesio planas. Po atsakingo planavimo, ilgo pasiruošimo ir bemiegių naktų, palepinkite save jaukiame kurorte, kur saulė paliks naujo žiedo žymę ant bevardžio piršto.The colors of sunset burst behind the pagoda of Yasaka Shrine in Kyoto, Japan

Linkime Jums lengvo ir nepamirštamų įspūdžių pilno pasiruošimo svarbiausiai gyvenimo šventei!