Kadangi 2018 – tieji metai po truputi įsibėgėja, vis dažniau galime pamatyti kas bus populiaru šiais metais vestuvių sferoje. Spalvų institutas Pantone jau paskelbė, jog 2018-taisiais populiariausia spalva bus Ultra Violet (lt. ultra violetinė), tačiau kokių vestuvių tendencijų dar galime tikėtis? Kokios bus populiariausios vestuvių temos? Dekoracijos? Įvaizdžiai? Kuo vilkės nuotakos 2018 – taisiais? Norime Jums pateikti net 7 karščiausias šių metų vestuvių tendencijas

  1. Atsisveikinimas su tradiciniu nuometu

Atsisveikinimo su nuometu negalime vadinti galutiniu, kadangi tik pati jaunoji nusprendžia ar nuometą dėvėti, ar ne, tačiau kas kart galime pamatyti vis modernesnių būdų kaip nuotakos pakeičia nuometą, todėl pamažu šis aksesuaras užleidžia vietą kitiems stilingiems priedams. Šių laikų nuotakos vietoje nuometo dažnai renkasi prisegamus šleifus, specialiai pridedamas plazdančias rankoves ar vadinamąsias kapas, kurios yra tvirtinamos ant pečių. Kadangi šie apdarai suteikia pakankamai daug plazdėjimo, nuometo gali pasirodyti tiesiog per daug.

  1. Elegantiška ir seksuali nuotaka

Šiomis dienomis jūs galite būti jausminga ir seksuali nuotaka, tačiau vis tiek atrodyti elegantiškai ir rafinuotai. Tai tik požiūrio ir tobulos suknelės radimo klausimas. Suknelių, kurios išryškina moterišką siluetą, su širdelės ar V formos iškirptėmis ir illiusion efekto nugara, šiomis dienomis tiesiog apstu, todėl net neabejojame, jog savo šventei tokią tikrai rasite. Nebijokite rinktis ypač šiuo metu populiarių suknelių su skaidriu tiuliu ir gėlių ar raštų nėriniais bei aplikacijomis, kurios atrodo tarsi antra oda. Tokia suknelė padės jaustis ir atrodyti seksualiai, tačiau jūs išliksite elegantiška ir rafinuota.

  1. Kabančios gėlių dekoracijos

Ši tendencija toli gražu nėra naujiena, galbūt tik kiek pamiršta. Prieš keletą sezonų šis trendas buvo visiškai ant bangos ir kas antroje vestuvių šventėje galėjome išvysti kabančių gėlių dekoracijas. Kabančiomis gėlėmis jaunieji puošė sodybas, arkas, gėles kabino palubėse. Galime teigti, jog tokios dekoracijos sukuria tobulai romantišką atmosferą, kuri alsuoja gyvybe ir gamta. Kabančios gėlės suteikia šventei ne tik romantikos, tačiau ir bohemišką, country prieskonį.

 

  1. Vestuvių šventė unikalioje vietoje

Tradicines vestuvių vietas, šiomis dienomis dažnai pakeičia svajonių vietos. Tai tokios vietos apie kurias svajoja jaunavedžiai gulėdami po žvaigždėtu dangumi, tačiau pradėjus viską organizuoti vis tik yra pasirenka tradicinė šventės vieta, o įdomesnės idėjos nustumiamos į šoną. Šiais metais į populiarumo viršūnę kopia netradicinės vestuvių šventės vietos, tokios kaip rezervatai, apleisti oro uostų angarai, istorinės bibliotekos ar kazino. O gal tiesiog norėsite savo šventę surengti ant stogo terasos su vaizdu į miestą jaukiame artimiausių žmonių rate? Toks pasirinkimas taip pat įgauna pagreitį.

  1. Jeigu žvakės bus spalvotos, tai viskas ko reikia

Žvakės visada yra tas ginklas, kuris sukurs jaukumą ir romantiką, o šventės vietą pripildys šiluma. Jeigu dažniausiai vestuvėms yra pasirenkamos baltos, dramblio kaulo, kreminės ar vienos spalvos ryškios žvakės, tai šiais metais, spalvotos žvakės ima viršų. Ši, spalvotų žvakių, tendencija 2018-taisiais metais vestuvių dekore bus pačioje viršūnėje. Puošyba nesiskirs nuo įprastinės. Žvakėmis bus puošiami stalais, dekoruojama aplinka. Jos taip pat puikiai derės su kabančiomis gėlių dekoracijomis.

  1. Tentas nėra tik planas B

Galime pastebėti, jog paskutiniu metu, įvairiausi tentai ir baldakimai buvo ant bangos ir juos jaunavedžiai dažniausiai rinkosi bohemiško ar folk stiliaus vestuvėse. Tačiau kitu atveju, tentas kaip planas B, kad apsisaugoti nuo lietaus, buvo naudojamas gana retai. Nors tradiciniai tentai ir baldakimai dažnai laikomi senamadiškais, tačiau šį sezoną į populiarumo viršūnę kopia skaidrūs tentai-baldakimai, per kuriuos galėsite stebėti žvaigždes, tačiau lygiai taip pat ir apsisaugoti nuo lietaus. Rinkoje tikrai rasite daugybę įvairiausių tekstūrų ir formų permatomų skaidrių tentų, kuriuos pritaikysite savo vestuvėms. Patikėkite, toks skaidrus tentas yra puikus sprendimas, kadangi permatomos lubos ir sienos tiesiog išnyksta gamtos kraštovaizdyje. Net ir lietingą dieną Jūs galėsite pasijusti esant gamtoje, tačiau lietus Jūsų nė nepalies.

  1. Tai Jūsų vestuvės, jeigu tik norite – linksminkitės!

Kuomet kalbama apie formalias ar konservatyvias vestuves, prieš akis iškyla vestuvių vaizdinys su 100 ar daugiau svečių arba priešingai – kukli ir nedidelė ceremonija su keletu porų pamergių-pabrolių ir liudininkais. Ceremonijos vieta irgi dažnai būna įprastinė. Galbūt tai kaimo turizmo sodyba, salė restorane ar ištiesi stalai po atviru dangumi tėvų sodyboje. Muzika, skanus ir įvairus maistas, jauki aplinka. Ar toks vestuvių vaizdinys Jums atrodo girdėtas? Šį tradicinį paveikslą keičia vis labiau populiarėjančios smagios ir nepamirštamos vestuvių šventės tematika, kuri perauga į triukšmingą vakarėlį. Jaunavedžiai daugiau dėmesio skiria muzikai, samdo DJ, gyvo garso grupes, pasirūpina poilsio zonomis, vadinamaisiais lounge’ais, svečiams, samdo barmenus, kurie plaktų skaniausius kokteilius ir pan. Viso to idėja ir tikslas tiek jaunavedžiams, tiek svečiams pasimėgauti šiuo momentu ir pasilinksminti.