Kiekvienais metais sulaukiame naujų tendencijų apžvalgos, kuri pasakoja apie tai kas bus madinga ateinantį sezoną ar ateinančius metu. Tai gali būti vestuvinių ir proginių suknelių tendencijos, vestuvių tematikos, gėlių ar dekoro tendencijos ir, žinoma, daugelis kitų. Šį kartą norime jums papasakoti kokios tendencijos 2019 – tais metais vyraus vestuvių šventėse. Taigi, trumpai apžvelkime ką turėtumėte įtraukti į savo vestuvių puotą, jeigu ji vyks ateinančiais metais.

Teminė muzika

Ateinančiais metais nereikėtų koncentruotis į įvairią, skirtingų žanrų muziką. Vestuvių planuotojai teigia, jog ateinantį sezoną viena tendencijų bus teminė muzika. Jeigu jūsų vestuvės dvelkia romantika, o stilius kiek bohemiškas siūlome rinktis ir atitinkamą – švelnią, svaigią, romantišką, užburiančią muziką. Galbūt tiktų arfa ar violončelė? Jeigu jūsų vestuvėse žadama crazy nuotaika – puikiai tiks skambi bei triukšminga muzika. Galbūt tai galėtų būti elektrinė gitara ar būgnai? Galbūt šiuolaikiška šokių muzika?

Gyvos gėlės

Nors gyvos gėlės visuomet buvo gražu ir skoninga, tačiau ateinančiais metais jų efektas dar labiau sustiprės. Pastaruoju metu buvo galima pastebėti išties nuostabias dirbtinių gėlių dekoracijas, kurios buvo naudojamos puošti šventės vietą, tačiau ateinantį sezoną pirmenybę reikėtų teikti būtent gyvoms gėlėms. Ypač populiarus turėtų būti darželio tipo dekoro stilius, sukurtas iš smulkių gėlių. Prisiminkite tokias gėles kaip Frezijos, plukės, hiacintai ir pan.

Apšvietimas

Ar pamenate, kuomet griausmingai į vestuvių dekoro sferą įžengė lemputės? Tai buvo vienas Must have dekoro elementų beveik kiekvienose vestuvėse. Romantikos ir jaukumo suteikiantis lempučių apšvietimas visiškai pavergė tiek nuotakas, tiek vestuvių dekoro specialistus. Tačiau ateinantį sezoną yra teigiama, jog kukliosios lemputės traukiasi ir užleidžia vietą įvairiausioms šviesos projekcijoms. Toks pasirinkimas šventę turėtų padaryti modernesnę ir išties išskirtinę. Toks apšvietimo sprendimas neabejotinai nustebins jūsų svečius ir sukurs ypatingą šventės nuotaiką.

Meniu

Pastebėta, jog ateinančiais metais sugrįžta stalai nukrauti vaišėmis. Anksčiau ši tendencija buvo ypač pamėgta, vėliau ją išstūmė trendas, jog ant stalų reikėtų dėti mažiau, tačiau kokybiškesnio maisto. Na, o dabar vaišėmis nukrauti stalai vėl po truputi grįžta, todėl planuojantys savo vestuves ateinančiais metais jau dabar gali pradėti planuotis ir savo meniu

Kalbant apie valgiaraštį, ateinantį sezoną ypač populiarūs turėtų būti individualūs valgiaraščiai. Jeigu nuomojamos sodybos, kavinės ar restoranai siūlo savo iš anksto suplanuotą meniu, ateinantį sezoną individualų meniu diktuos užsakovai ar šventės svečiai.

Saldus stalas taip pat neturėtų būti išimtis ir jam taip pat turėtumėte atiduoti duoklę. Saldūs stalais su įspūdingais tortais ateinantį sezoną bus ypač populiarūs. Be saldaus stalo, taip pat jau pastebima tendencija, kuri ketina dar labiau triumfuoti, tai šampano piramidės. 3 ar 4 aukštų šampano piramidės bus ne tik puikus šventės dekoro elementas, tačiau tai ypač populiari pramoga vidurnaktį. Šampano piramidę taip pat galėtų papildyti ir profesionalaus barmeno gaminami kokteiliai.