Nors ką tik baigėsi 2015 – ųjų vasara ir vos tik spėjo įsibėgėti ruduo, mados pasaulis nelaukia ir jau diktuoja kitų metų tendencijas! Norint koja kojon žengti su mada, reikia sugebėti neatsilikti ir nuolat sekti naujausias mados tendencijas. Vestuvinių suknelių, kaip ir viso kito garderobo tendencijos, keičiasi kiekvienais metais ir kiekvienam metų laikui dizaineriai pristato vis naujas kolekcijas. Visoms, planuojančioms savo vestuves 2016 metais, ateinančių metų mados tendencijos yra išties aktuali tema, todėl visas būsimas nuotakas norime supažindinti su vestuvių mados naujovėmis, kurios bus populiarios 2016 metų pavasarį.

tradicine vestuvine sukneleGRĮŽKIME PRIE TRADICIJŲ!

Viena matomiausių tendencijų ant pasaulinių podiumų, tai ilgos rankovės. Galite susirasti senų savo mamos ar močiutės nuotraukų ir pamatysite, jog jų vestuvinės suknelės buvo ilgomis rankovės. Būtent todėl, kalbame apie grįžimą prie tradicijų. Šios tendencijos sugrąžinimo autorę galėtumėme įvardinti Kate Middleton. Tai ji sudrebino mados pasaulį, kuomet vestuvių dieną pasipuošė įspūdinga vestuvine suknele ilgomis rankovėmis. Na, o mes manome, jog ši tendencija užkopė į Olimpo viršūnę ir bus labai populiari 2016 – aisiai metais!

VISIŠKAS APNUOGINIMAS!

Nepulkite teisti šios tendencijos, kol nepaaiškinome jums kokia ji yra. Artėjančiais 2016 metais, matysime daugybę suknelių su giliomis iškirptėmis nugaroje arba suknelių nugara bus tarsi iliuzija. Iliuzijos įspūdis jau ir šiais, 2015 – aisiais metais buvo labai populiarus, todėl ši tendencija vis dar nesiruošia užleisti vietos kitoms tendencijoms. Šią tendenciją pamėgs moterys, norinčios atrodyti seksualiai, tačiau kartu ir subtiliai bei elegantiškai. Ypatingai žemos iškirptės būtent tokios ir yra –  subtiliai seksualios bei elegantiškos.

apnuoginta nugaraEKSTREMALIOS IŠKIRPTĖS.

Kadangi jau prakalbome apie ypatingai gilias iškirptes nugaroje, turėtumėme paminėti ir dar vieną tendenciją, tai gilios iškirptės priekyje. Kiekviena nuotaka galės pasirinkti ar ta iškirptė bus daugiau apnuoginanti dekolte ar mažiau. Lygiai taip pat kaip ir iškirptės nugaroje, vis dar populiarios optinės iliuzijos detalės. Jums nebūtina V formos iškirptė iki bambos, galite savo kaklą bei dekoltė apnuoginti subtiliai, pridengdamos nėrinių aplikacijomis ar dekoruotu permatomu tiulio sluoksniu.

3d efektas3D EFEKTAS.

3D efekto suknelės, tai dar viena 2016 metų naujovė, kuri sužavės išsiskirti mėgstančias nuotakas. Suknelė tarsi sapnas, atvaizduojanti kraštovaizdį, svajingas gėles ar drugelių plazdėjimą, kurį sukuria minkšti ir lengvi šilko bei  tiulio sluoksniai. Daugybė judesio suteikiančių detalių, kurios tiesiog priverčia žvilgnį bėgioti nuo galvos iki kojų. Ši fantastiška, 3D tendencija suteikia super šiuolaikiškos ir modernios nuotakos įvaizdį.

PLUNKSNOS.

Jeigu pirmąją, ilgų rankovių tendenciją priskyrėme Kate Middleton, tai plunksnas galime priskirti Jenna‘i Lyons. Jeigu prisimintumėme Solange Knowles vestuves, pamatytumėme, jog Jenna Lyons per jas vilkėjo įspūdingą sijoną, puoštą galybe plunksnų. Būtent minėtas sijonas ir sudrebino mados pasaulį. Dizaineriai savo demonstruojamų vestuvinių suknelių sijonus visiškai padengė plunksnomis, taip jiems suteikdami žaismingumo ir judėjimo efektą.

vestuvinis kostiumelesPRINCESIŠKI SLUOKSNIAI.

Tikriausiai pagalvojote, jog kalbėsime apie princesiškas sukneles su pūstais sijonais, tačiau tai ne visai tiesa. Ši „sluoksniuota“ tendencija yra kiek kitokia. Sluoksniuotas turėtų būti tik viršutinis suknelės sijonas, kuris atrodo lyg būtų pridėtas prie pačios suknelės. Tačiau ši tendencija išties panaši į tortines sukneles, kadangi kuo daugiau sluoksnių tiulio, nėrinių ar organzos – tuo geriau!


KELNĖS!

Tai viena karščiausių ir moderniausių 2016 metų tendencijų, kurią buvo galima pamatyti mados pristatymuose. Šios tendencijos pradininkę galėtumėme įvardyti Solange Knowles, kuri per savo vestuves vilkėjo baltą vestuvinį kombinezoną. Turime pripažinti, jog savo elegancija ji nenusileido ir gražiausioms nuotakoms su pūstomis tiulio suknelėmis. To pasekoje, dizaineriai šiais metais ant podiumų demonstravo galybę vestuvinių kombinezonų bei kostiumėlių, kurie tiesiog atima žadą!