Vestuvinės suknelės ir internetas gali būti du labiausiai nesuderinami veiksniai, jeigu būtent vestuvinę suknelę ketinate įsigyti internetu. Kadangi internetas ir jo platybės palaipsniui užvaldė visas gyvenimiškas sritis, nenuostabu, kad ir vestuvių rinkoje be interneto neapsieinama. Šiuo atveju kalbame konkrečiai apie vestuvines sukneles. Šaunu, kuomet internete galime pasižiūrėti vestuvinių suknelių modelių, skirtingų dizainerių ir mados namų kolekcijų, paieškoti idėjų kaip TĄ dieną norėtumėte atrodyti. Tačiau, ar išdrįstumėte savo svajonių vestuvinę suknelę įsigyti Ebay, Amazon ar Etsy? Norime Jums pateikti 5 NE! kodėl vestuvinės suknelės nereikėtų pirkti internetu.

1. Katė maiše. Kiekvieną kartą įsigyjant prekių internetu minėtuose portaluose, jūs negalite būti garantuota, jog gausite būtent tai ką matote. Taip, jūs gausite vestuvinę suknelę, tačiau vaizdas gali stipriai prasilenkti su tuo kas pavaizduota nuotraukoje internete. Realūs pavyzdžiai rodo, jog lyginant gautą vestuvinę suknelę, su ta kurią matote paveikslėlyje, dažnai neatitinka vestuvinės suknelės spalva, audinys, dydis, detalės, aprašymas. Praktiškai, jūs einate vabank ir belieka tikėtis, jog gausite bent jau dėvimą drabužį. Tačiau, ar iš tiesų norite rizikuoti ir svarbiausią dieną savo gyvenime vilkėti suknelę iš Kinijos, kurią gali tekti net ir persiūti? Pagalvokite, ar ši rizika verta to ir ar nenusipirksite katės maiše.

2. Neaiški sudėtis. Kadangi paminėjome kokybę, reikėtų šį aspektą analizuoti plačiau. Žiūrint į nuotrauką ne visuomet įmanoma suprasti, kokia gi yra tos vestuvinės suknelės sudėtis, o aprašymu juolab nereikėtų pasitikėti. Taip pat, iš nuotraukos nematysite kaip vestuvinė suknelė juda, gula ant kūno, glamžosi ar ne. Tai yra ypač svarbu, kadangi pigus audinys gali būti labai nedėkingas ir su juo gali būti tiesiog sunku susitvarkyti. Tikriausiai kiekviena nuotaka altoriaus link norėtų žingsniuoti su dailia plazdančia arba seksualiai prigludusia vestuvine suknele, o ne su suglamžytu, neaiškios kilmės drabužiu, kuris nesuteikia nei judėjimo, nei kokybės įspūdžio.

3. Primatavimai. Perkant ar nuomojantis vestuvinę suknelę salone, prieš didžiąją dieną būna susitarta dėl primatavimų. Primatavimas gali būti ir vienas, tačiau jeigu vestuvinė suknelė reikalauja daugiau taisymų, tų primatavimų gali būti tiek, kiek tik reikės, kol suknelė atrodys lyg pasiūta jums. Kaip vestuvinė suknelė atrodys ant jūsų kūno priklauso ne nuo vieno žmogaus, todėl tikrai gausite patarimų kur ir ką reikėtų pasiaurint, paplatint, patrumpint ar pašalint. Tai ir siuvėjos įdirbis, ir salone dirbančių stilistų-konsultantų patarimai ir jūsų pačios nuomonė, ką vestuvinė suknelė turėtų atidengti ar paslėpti. Perkant vestuvinę suknelę internetu šių paslaugų negausite ir kitų nuomonių bei patarimų neišgirsite.

4. Vaizdas iš šalies. Kadangi paminėjome kitų asmenų įsikišimą į jūsų vestuvinio įvaizdžio paieškas, norime pasakyti, jog vaizdas iš šalies yra tiesiog būtinas. Kartais, nors mums patiems atrodo, jog vienas ar kitas drabužis tinka tobulai, kito žmogaus nuomonė gali būti labai svarbi ir reikšminga. Tačiau, perkant vestuvinę suknelę internetu net nevertėtų ir diskutuoti apie kitų žmonių nuomones, kadangi jūs ir pati nežinote, kaip atrodysite su internetu užsakyta vestuvine suknele. Yra daugybė nuotakų, kurios į vestuvinių suknelių saloną ateina su nuostata, jog vestuvių dieną dėvės pūsta, princesės stiliaus vestuvinę suknelę ir kiti variantai net nesvarstytini. Tačiau, pasimatavus pūstą vestuvinę suknelę staiga supranta, jog toks siluetas visai ne joms ir nustemba, kaip gražiai jos atrodo su undinėlės ar kitokio silueto vestuvine suknele. Perkant suknelę internetu jūs lygiai taip pat galite suklysti. Salone Jūs turite galimybę matuotis daugybę vestuvinių suknelių kol atrasite savo modelį, o internetu jeigu užsisakysite pūstą vestuvinę suknelę, tokią teks ir dėvėti. Net ir tuo atveju, jeigu ir pasirodys, jog šis modelis toli gražu nėra jums tinkamas.

5. Be galimybės grąžinti. Įsivaizduokime, jog vestuvinių suknelių salone matavotės 5 vestuvines sukneles ir išsirinkote paskutinę. Tačiau tarp tų penkių vestuvinių suknelių buvo ir dar viena, kuri jums be proto tiko ir patiko. Po dviejų savaičių staiga imate ir apsigalvojate, jog pirmoji iš penkių vestuvinių suknelių, jums vis dėlto patiko labiau, todėl paskutiniosios vestuvinės suknelės Tokiu atveju keliaujate į saloną ir susitarus su salono administracija, pasikeičiate vestuvinę suknelę, viską iš naujo patvirtinate ir laukiate primatavimo. Su parsisiųsta internetine suknele tokių dalykų nebus. Gausite tai ką gausite. O jeigu gausite tokią vestuvinę suknelę, kurios nė už ką nenorėsite dėvėti, pinigėliai bus tiesiog išmesti į balą. Be to, įvertinkite ir tai, jog prarasite ne tik pinigus, bet ir laiką. Įsivaizduokite, kiek vestuvinių suknelių salonų galėjote aplankyti per tą mėnesį kol laukėte savo internetinės suknelės? Kiek vestuvinių suknelių galėjote pasimatuoti? Ir kas gali būti maloniau nei pačiai leistis į savo svajonių vestuvinės suknelės paieškas ir žinoti kiek pastangų įdėjote, kiek audinių palietėte ir kiek modelių pasimatavote? Siūlome nepraleisti šio vieno didžiausių vestuvių planavimo malonumo ir leistis į šias paieškas pačioms.