vestuvine sukneleGalbūt savo vestuvinę suknelę jau esate pasikabinusios spintoje ilgą laiką, o galbūt jos dar net nebuvote parsigabenusi namo ir ji vis dar kabo vestuvinių suknelių salone, o galbūt jūs ką tik susižadėjote ir dar net nepradėjote ieškoti savo vestuvinės suknelės? Nepaisant to, yra vienas dalykas apie kurį norime papasakoti ir kuris Jums padės apsispręsti ieškant savo svajonių suknelės.

Mes tikrai šiame straipsnyje nekalbėsime tik apie sukneles, todėl būkite pasiruošusios gauti daug naudingų patarimų kaip galėsite patobulinti savo vestuvinį įvaizdį. Reikėtų žinoti vieną dalyką: vestuvinis įvaizdis nėra tik suknelė (nors ji ir atlieka pagrindinį vaidmenį), ji turėtų būti derinama su teisingu makiažu, bateliais, aksesuarai ir net gi šukuosena.

Visa tai ką paminėjome yra labai svarbu, kadangi bent vienas prastas pasirinkimas gali sugadinti visą jūsų vestuvinį įvaizdį. Ir ne tik vestuvinį, tačiau ir kasdieninį. Taigi, net jeigu jūs matote aiškų savo vestuvinės suknelės paveikslą, jūs tikrai dar nesate tikra dėl makiažo ar šukuosenos, o galbūt atvirkščiai – jūs turite labai aiškią savo makiažo ir šukuosenos idėją, tačiau dar neesate apsisprendusi dėl suknelės.

Todėl, jeigu nesate tikra dėl pirmojo pasirinkimo, tikimės jog šie patarimai jums padės apsispręsti dėl vestuvinės šukuosenos.

Kaip ir visų mūsų veido formos yra skirtingos, kaip ir skirtingi kūnai, todėl ir viena ar kita šukuosena gali visai netikti prie tam tikros vestuvinės suknelės iškirptės. Jeigu ketinate būti paleistais plaukais ar priešingai, turite rinktis ir atitinkamą iškirptę, kuri tiktų būtent jums. Žinoma, visuomet galite išbandyti įvairius variantus ir atrasti tobulą šukuosenos ir iškirptės derinį.

V formos iškirptė

Jeigu jūs ketina vilkėti suknelę su gilia ar mažiau gilia V formos iškirpte, drąsiai galite kelti plaukus aukštyn ir atidengti grakštų kaklą. Jeigu vistik norite būti paleistais plaukais, galite rinktis ir tokią šukuoseną, tačiau plaukai turėtų būti visiškai palaidi ir laisvai banguoti, arba šiek tiek suimti atgal.

Širdelės ar illiusion formos iškirptė

Toliau eilėje širdelės formos iškirptė, kuri gali būti puošta nėriniais ar įvairiais iškarpymas. Tokia iškirptė atkartoja širdelės formą aplink biustą. Iškirptė dar gali būti dengiama skaidraus tiulio ar nėrinių sluoksniu, kuris sudarys illiusion iškirptės įvaizdį. Jeigu jūs ketinate vilkėti suknelę su viena iš tokių iškirpčių, didžioji dauguma tokių iškirpčių visiškai apnuogina pečius ir priekyje, ir nugaroje, tuomet galite plaukus laikyti paleistus, šiek tiek banguotus ant vieno šono. Arba tiesiog tai gali būti ne visai tvarkinga kasa taip pat ant vieno šono. Taip padarysite balansą tarp nuogų pečių priekyje ir nugaroje.

Laivelio formos iškirptė

Tačiau, jeigu jūs rinksitės labiau uždarą, laivelio formos iškirptę nuo peties iki peties, jūsų plaukai atrodys puikiai, jeigu juos susuksite į žemą kuodą, arklio uodegą ar kasą, jeigu turite ilgą kaklą. Tačiau, jeigu jūsų kaklas nėra labai ilgas, drąsiai galite kelti plaukus į viršų ir taip jūsų kaklas optiškai atrodys ilgesnis. Ši iškirptė taip pat puikiai derės ir su paleistais plaukais ant vieno peties ar nugaroje.

Iškirptė aplink kaklą

Šiais metais ypač madingos vestuvinės suknelės su iškirptėmis aplink kaklą, vadinamosiomis Halter-neckline. Tokia iškirptė, kaip ir laivelio formos, pilnai uždengia krūtinę ir yra ypač arti kaklo. Iškirptė gali būti suapvalinti ar labiau kvadratinė. Jeigu jūsų suknelė yra būtent su tokia iškirpte, jums puikiai tiks žemas balerinos kuodukas ar didelis kuodas. Tokio tipo suknelės daug geriau atrodo su tvirtai surištais plaukais. Tačiau jeigu vistik norite palaidų plaukų šukuosenos – išlaikykite juos vienoje pusėje.

Trumpi plaukai

Jeigu jūs turite trumpus plaukus, aišku daug kas priklauso nuo kirpimo, tačiau beveik visos iškirptės puikiai derės prie jūsų šukuosenos. Jeigu jūsų plaukai yra labai trumpi pixie stiliaus, rinkitės laivelio formos iškirptę, tačiau jeigu jūsų plaukai vidutinio ilgio (maždaug iki pečių), galbūt V formos iškirptė tiktų labiau. Jeigu jūsų plaukai yra vadinamojo smakro ilgio ir šiek tiek ilgesni, faktas tas, jog puse jūsų kaklo bus matomas, o tai vizualiai padidins jūsų biustą. Tokiu atveju galite rinktis suknelę su tokia iškirpte, kuri išryškintų privalumus.

Bet kokiu atveju, nepriklausomai nuo to, kokią suknelės iškirptę pasirinksite ar kaip šukuosite plaukus, svarbiausia jauskitės savimi ir būkite užtikrinta, jog jums patinka tai ką matote veidrodyje.