pronovias vestuvine suknelePRONOVIAS kūrybos direktorius Herve Moreu padės nuspręsti, kokią suknelę turėtų pasirinkti vasaros nuotakos!

Tikriausiai pritarsite, jog vasara yra vienas geriausių laikotarpių kelti vestuves ir tam yra tikrai ne viena priežastis. Be to, kad galime mėgautis ilgomis vakarinėmis suknelėmis, ceremoniją surengti kartu su nuostabiu saulėtekiu, o šventę užbaigti su saulėlydžiu, yra ir daugybė kitų priežasčių, pasirinkti vasarą savo vestuvėms. Ir deja, kad ir kiek daug pliusų vasaros vestuvėms uždėtume, norom nenorom turime suvokti, jog vasaros šventės turi ir tam tikrų minusų. Pavyzdžiui, kokią vestuvinę suknelę rinktis, kuomet temperatūra lauke perkopia 25 laipsnius karščio? Arba kaip kovoti su prakaitavimu tokiomis oro sąlygomis?

Daugumai nuotakų gali kilti daugybė abejonių prieš išsirenkant savo vestuvinę suknelę, todėl PRONOVIAS kūrybinė komanda norėtų padėti ir palengvinti šį sudėtingą suknelės pasirinkimo procesą. Siekiant tai padaryti PRONOVIAS blogerė apsilankė PRONOVIAS dizaino studijoje Barselonoje, kur pačios gražiausios suknelės gimsta nuo pradžių – nuo idėjos, nuo eskizo ir nuo pirmųjų adatos dygsnių.

Apsuptas gausybės eskizų, audinių, manekenų ir kitų vestuvinių detalių, PRONOVIAS kūrybos direktorius Herve Moreau randa keletą minučių pasidalinti su mumis svarbiausiu patarimu ir atsako į klausimą, jog geriausia suknelė vestuvėms vasarą yra plazdanti, lengvų linijų ir suteikianti romantišką įvaizdį, kas saulėtoms vasaros dienoms ir vakarams yra labai artima. Ieškančios būtent tokios suknelės turėtų atkreipti dėmesį į tokį ATELIER PRONOVIAS modelį kaip Vintage.

Kalbant apie audinius, jis rekomenduoja rinktis plono ir švelnaus audinio vestuvines sukneles. Puikus pasirinkimas būtų Šantiljė nėriniai, vadinamoji gauze medžiaga, kuri turi naują, ypač elastingą versiją, puikiai derančią su illiusion efektu. Taip pat šį sezoną vėl ant bangos esantis tiulis gali būti geras pasirinkimas, ypač rustic stiliaus vestuvėse.

Kuomet kalba eina apie aksesuarus, Herve pataria atsižvelgti į tai kokia yra vasara. Vasarą nuotakų kūnai dažniausiai būna gražiai įdegę, todėl prie tokio bronzinio kūno puikiai derės aukso spalvos aksesuarai, kuriais galite puošti savo vestuvinę suknelę.

Herve taip pat nori atkreipti dėmesį ir tų nuotakų, kurios savo vestuvėms žūt būt nori rinktis atviresnes vestuvines sukneles, atidengiančias daugiau kūno, tačiau ceremonijos metu nori atrodyti konservatyviau ir prisidengti. Patarimas toks, jog reikėtų nepamiršti vadinamųjų vestuvinių švarkelių: tai gali būti plonytis šalis/švarkelis iš tiulio arba Šantiljė nėrinių.

Pabaigoje Herve Moreau pabrėžė, jog bet kokiu atveju vilkėdama savo vestuvinę suknelę turėtumėte jausti patogiai ir pasirinkti tokią, kuri leistų būti savimi. Žinoma, šis patarimas turėtų būti taikomas ne tik vasaros nuotakoms, o visas 365 dienas per metus. Tačiau svarbiausia tai pritaikyti vieną ir pačią svarbiausią dieną savo gyvenime – per savo vestuves!

Mūsų salono PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekciją rasite čia