vakarines-sukneles-3

Kuomet prireikia vakarinės suknelės, tikriausiai ne vienai damai į galvą šauna klausimas ar vakarinę suknelę pirkti, nuomotis, o gal pasisiūti? Kiekvienu atveju galime įžvelgti ir pliusų, ir minusų, tačiau visi sprendimai yra pakankamai populiarūs ir kiekviena moteris pasirenka sau priimtiniausią variantą. Vakarinės suknelės pasirinkimui įtakos turi daugelis veiksnių, tokių kaip šventės tematika, vieta, moters, kuri dėvės vakarinę suknelę pomėgiai, įpročiai, stiliaus suvokimas, drabužių nešiojimo ypatybės ir kt. O koks vakarinės suknelės pasirinkimo variantas priimtiniausias Jums?

Vakarinė suknelė: SIUVIMAS

PLIUSAI: Vakarinę suknelę pasisiūti tikriausiai norės tos, kurios tiksliai žino ko nori ar ko joms reikia, tačiau negali to rasti parduotuvėje. Pavyzdžiui: įsivaizduokite, kad Jus pakvietė į vestuves ir kvietime buvo nurodyta dėvėti marsala spalvos vakarinę suknelę. Tokios spalvos suknelių yra apstu, tačiau nė viena nėra Jūsų skonio ar Jūsų dydžio. Tokiu atveju perkate medžiagą, keliaujate pas siuvėją, o ji(s) jums pasiuva būtent tokio modelio suknelę, kokios norite.  Kitas pliusas būtent ir yra suknelės originalumas. Pasisiuvus suknelę pas siuvėja, Jūs žinosite, jog ji yra vienetinė ir antros tokios suknelės Jūs niekur nerasite. To pasekoje, išplaukia dar vienas pliusas. Vienetinę suknelę, pasiūtą pagal individualų užsakymą galėsite nesudėtingai parduoti dėl savo originalumo ir vienetinio modelio. Tačiau, šioje vietoje galime įžvelgti ne tik pliusas. Analizuojame toliau.

vakarines-sukneles-3

MINUSAI: Vienas pagrindinių minusų, kodėl vakarinės suknelės nereikėtų siūtis pas siuvėją, yra laikas. Priklausomai nuo siuvėjo(s) suknelės pasiuvimo procesas gali kiek užtrukti. Todėl, jeigu Jums suknelės reikia greitai, šį variantą reikėtų atmesti. Siuvėjo(s) susiradimas, audinio pasirinkimas, apsisprendimas dėl modelio, eskizas, pasiuvimo procesas, primatavimai ir pan. Jeigu suknelės išsirinkimui turite marias laiko, tuomet viskas puiku, tačiau jeigu Jus spaudžia laikas, vakarinės suknelės siuvimas nėra geriausias variantas. Kitas minusas yra tas, jog suknelės pasiuvimas, gali nemažai kainuoti, todėl būkite pasiruošusi paploninti piniginę. Pliusų pastraipoje kalbėjome apie tai, jog pasiūtą vakarinę suknelę lengvai parduosite, tačiau tuo pačiu jos pardavimas gali sukelti ir sunkumų. Toks vakarinės suknelės modelis bus pasiūtas būtent Jūsų kūno linijoms ir pagal Jūsų pageidavimus, todėl ypač į Jus panašią moterį kuriai reikia tokios suknelės, gali būti sudėtinga surasti. Taip pat jeigu Jūsų skonis išskirtinis, ne visoms jis gali būti suprantamas ir priimtinas, kad taip pat gali apsunkti suknelės pardavimą.

Vakarinė suknelė: PIRKIMAS

PLIUSAI: Vakarinės suknelės pirkimas yra vienas populiariausių pasirinkimų, todėl daugybė moterų nesuka dėl to galvos. Tiesiog randa puikią suknelę ir ją nusiperka. Šiuo atveju laikas yra didžiausias vakarinės suknelės pirkimo pliusas. Jūs užtruksite tik tiek kol išsirinksite vakarinę suknelę ir už ją susimokėsite. Dar vienas pliusas, kad atėjus kitai šventei, Jums nereikės sukti galvos ką apsirengti, nes Jūs jau turėsite vieną kartą dėvėtą suknelę, kuri puikiai tiks ir šiai šventei. Jeigu antrą kartą suknelės dėvėti nebenorėsite, ją galite tiesiog parduoti ir ieškoti naujos vakarinės suknelės. Tai ir yra dar vienas pliusas. Jeigu suknelė nusibos, galėsite ją parduoti įdėjus skelbimą internete ir atgauti dalį pinigų, kuriuos išleidote pirkdama vakarinę suknelę.

vakarines-sukneles

MINUSAI: Vakarinės suknelės pirkimas atrodo galėtų būti pagrįstas vien tik pliusais, tačiau net ir čia galime įžvelgti keletą minusų. Jeigu vienoms tos pačios suknelės dėvėjimas keletą kartų yra pliusas, nes nereikia sukti galvos ką pasipuošti dar vienai šventei, kitoms vakarinės suknelės dėvėjimas antrą kartą bus tikras minusas. Todėl nusipirkta vakarinė suknelė bus dėvėta vieną kartą ir vėliau tiesiog dulkės spintoje. Žinoma, ją būtų galima parduoti ir atrodo, jog tai būtų pliusas, tačiau ar suknelė tikrai turi sukelti tiek rūpesčių? Pirmiausia suknelę reikėtų išvalyti, tada ją reikėtų fotografuoti, kelti nuotraukas į internetą, talpinti skelbimą į skelbimų portalus, susitikti su moterimis ir nuolat aprodyti suknelę, taip vienu ar kitu atveju mažinant jos vertę. Dar vienas minusas yra jos kaina. Jeigu ieškote originalios, dizainerių kurtos vakarinės suknelės, turite suprasti, jog už ją reikės ir nemažai sumokėti. Tokiu atveju klausiame: ar nebus gaila, jeigu 500 eurų dizainerio ar mados namų kurta vakarinė suknelė, po vieno vakarėlio dulkės spintoje? Apie tai kalbant, dar vienas minusas gali būti sudėtingas jos pardavimas. Brangią suknelę gali būti sudėtinga parduoti, o atiduoti pusvelčiui tikrai nenorėsite.

Vakarinė suknelė: NUOMA

PLIUSAI: Vakarinės suknelės nuoma šiomis dienomis yra ypač dažnas pasirinkimas, kadangi tai yra greitas, pakankamai pigus ir paprastas vakarinės suknelės išsirinkimo variantas. Pirmasis vakarinės suknelės nuomos pliusas yra tas, jog numojantis ji kainuos daug mažiau nei perkant. Kitas pliusas yra tas, kad Jums nereikės tos suknelės dėvėti vėl, ir vėl, o kiekvienai šventei Jūs galėsite išsinuomoti vis kitą suknelę, taip nekraudama jų į spintą. Dar vienas pliusas, kad Jūs galėsite dėvėti originalią dizainerio suknelę, nesumokėjus už ją krūvos pinigų. Kitas vakarinės suknelės nuomos pranašumas yra tas, kad Jums nereikės jaudintis ką su ja daryti vėliau. Jums nereikės jos valyti ar perpardavinėti. Tiesiog atiduosite ją atgal į saloną, pasiimsite užstatą ir apie tai pamiršite. Ji neužims vietos Jūsų spintoje ir nerinks dulkių. O sekančiai šventei išsirinksite kitą, prabangią dizainerio vakarinę suknelę už palyginti mažą pinigų sumą.

vakarines-sukneles-2

MINUSAI: Vakarinės suknelės nuoma susirinko tiek pliusų, kad atrodo, jog minusų čia ir neįžvelgsi, tačiau keletas neigiamų aspektų yra ir čia. Jeigu sakėme, jog vakarinės suknelės nuomos pliusas yra maža kaina, tai čia galima įžvelgti dviprasmybių. Vakarinės suknelės nuomos kaina yra maža lyginant su pirkimo kaina, tačiau pagalvojus iš kitos pusės kas apsimoka labiau? Sumokėti dvigubai ar trigubai, bet turėti nuosavą vakarinę suknelė, kurią galėsite perparduoti ar užsidėti dar ne kartą? Ar sumokėti mažiau, apsivilkti suknelę vieną vakarą, bet rezultate neturėti nieko? Į šį klausimą atsakykite sau pačios. Jeigu vakarinės suknelės dėvėjimą keletą kartų įvardinome kaip minusą, kitu atveju tai gali būti ir pliusas. Pavyzdžiui, Jūs išsinuomojote vakarinę suknelę, kuri Jums be proto tiko ir patiko, ir Jūs mielai ją vilkėtumėte vėl ir vėl, bet… Bet, deja, ši suknelė yra nuomota ir Jūs ją turite pristatyti į atgal į saloną. O nuomotis vėl ta pačia suknelę kitai šventei būtų nevisai logiška, tiesa? Todėl, jeigu greitai prisirišate prie daiktų ar drabužių, šis išsiskyrimas gali būti kiek sudėtingas.

Vis tik, jeigu nusprendėte vakarinę suknelę pirkti ar nuomotis, mūsų vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA siūlo abi šias paslaugas. Galėsite rinktis iš tokių vakarinių suknelių kolekcijų kaip Pronovias Fiesta, Tarik Ediz ar Flirt. Taip pat proginių suknelių kolekcijų tokių kaip Tony Bowls, Jovani ar Sherri Hill.

vakarines-sukneles-4

Mūsų profesionalios konsultantės ir stilistės padės surasti pačia dailiausią vakarinę suknelę Jūsų šventei, o ar ją pirkti, ar nuomotis, galėsite nuspręsti pačios sudėjusios visus pliusus ir minusus.