atelier pronoviasTinkamai pasirinkta suknelė pabrėžia moteriškumą, gali paslėpti figūros trūkumus ir išryškint privalumus. Taigi ko reikia, kad jaustumėtės puikiai ir atrodytumėte įspūdingai?

Drabužių dizaino ekspertai pataria, kad norint sutaupyti laiko ir pinigų, patogiausia  suknelę rinktis internetu. Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, kad moterys ieškodamos suknelės pradeda ilgus žygius po salonus ir parduotuves, nežinodamos ko tiksliai ieško. Todėl rezultatas būna toks, kad sugaišta daugybė laiko kelionėms, matavimuisi, o suknelės nėra…. Tai yra dėl keleto priežasčių:

atelier pronovias nugaraKada sukneles mes matome ant pakabų, jos neatskleidžia savo tikrojo grožio, mums sunku įsivaizduoti kaip atrodysime ja apsirengusios. Mes pastebime tik ryškesnes suknelės detales. Todėl dažnai iš pirmo žvilgsnio visai paprasta suknelė, ja apsirengusią moterį gali paversti tikra karaliene.

Pradėjus matuotis, dažna moteris ar mergina kritiškai vertina savo figūrą, todėl jai atrodo, kad suknelė jai netinka, nes ji koncentruojasi į savo kūno  trūkumus, o ne į  pačią suknelę.  Šiuo atveju svarbu išmanančio eksperto patarimas.

Renkantis sukneles internetu  jūs galite matyti, kaip suknelė atrodo ant realaus žmogaus. Todėl daug lengviau suprasti ar ji jums tinka ir patinka. Jei nežinote kokio modelio suknelė tiktų, štai keletas ekspertų patarimų, kurie palengvins suknelės paieškas:

atelier pronovias fotosesija* Jei esate smulki, pasirinkite vidutinio arba paaukštinto liemens suknelę, ji gražiai išryškins jūsų liemenį. Venkite pūkuotų sijonų, išskirtinių ir ryškių detalių pečių srityje. Jei nugaroje yra iškirptė, ji turėtų būtu siaura ir ilga, kad jus aukštintų.

* Jei esate aukšta, jums tinka bet kokio stiliaus suknelė. Kodėl nepabandyti undinėlės stiliaus suknelės, turėtumėte atrodyti įspūdingai.

* Jei jūsų platūs klubai rinkitės laisvai krintančio sijono suknelę, su paaukštintu liemeniu, gražiai atrodytų atviri pečiai.

* Jei esate atletiškos figūros, plačių pečių, rinkitės asimetriškos formos sukneles.

Ir dar keletas žodžių apie aksesuarus. Kaip ir visur svarbu atsiminti, jog saikas labai svarbu. Jei dėvite ilgus auskarus, tuomet nesidėkite karolių. Nes ilgi auskarai bus jūsų įvaizdžio  akcentas. Jei auskarai nedideli, tuomet galite prie jų priderinti ir karolius. Jei jūsų suknelė labai puošni, tuomet  aksesuarai turėtų būti kuklus.

Jei tiksliai žinote savo dydį, tuomet galite nesibaimindamos pirkti suknelę internetu. Jei jums dažnai sunku rasti tinkamą dydį, esate nestandartinių kūno formų, ar tiesiog negalite išsirinkti, tuomet kviečiame apsilankyti mūsų salone. Savo darbą išmanantys ekspertai pavers jus tikra vakaro  princese ar karaliene.