pronovias vestuvine sukneleVestuvinių ir proginių suknelių salono SANTA duris pravėrė  visame pasaulyje žinomų, garsių dizainerių bei mados namų vestuvinių suknelių kolekcijos. Tiesiai iš Barselonos naujausia 2015 metų PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcija sudrebino SANTA salono vitrinas. Nepakartojamą PRONOVIAS kolekciją taip pat papildė ir visame pasaulyje žinomos ir nuotakų dievinamos kompanijos MAGGIE SOTTERO 2015 metų vestuvinių suknelių kolekcija.

PRONOVIAS Barselona

Nepakartojama PRONOVIAS 2015 metų vestuvinių suknelių kolekcija užims žadą ne vienai besiruošiančiai tekėti nuotakai.  PRONOVIAS pasirūpino, kad kiekviena nuotaka rastų būtent jai idealiausiai tinkančią suknelę. Šioje kolekcijoje sau tinkančią suknelę ras ir šiuolaikiškos, ir romantiškos, ir klasikinės nuotakos. Ilgos ir trumpos vestuvinės suknelės, kurios tiks bet kuriam sezonui, įvairūs raštai bei ilgiausi šleifai, undinėlės bei princesės tipo suknelės kiekvieną moterį pavers gražiausia nuotaka.

Atelier PRONOVIAS 

Atelier PRONOVIAS tai suknelės, kurios gimė  PRONOVIAS meistrų rankose. Kiekvienas medžiagos gabalėlis ir kiekvienas dygsnis yra padaromas rankomis,Atelier – tai rankų darbo meistrų stebuklas. Šioje kolekcijoje karaliauja nepakartojamos nėrinių aplikacijos, suknelės iš tiulio, satino ir Mikado šilko stebuklai. Sukneles puošia nepaprasti akmenėliai bei karoliukai, įspūdingo grožio sijonai ir įvairiausios detalės. Atelier PRONOVIAS kolekcija tai elegancijos, prabangos ir rafinuotumo viršūnė.

maggie sottero sukneleMAGGIE SOTTERO

Maggie Sottero  kuria nepaprastas vestuvines sukneles, kurios kiekvienos moters viziją paverčia tikrove. Pasitelkę aukščiausią kokybę, unikalų stilių, bei profesionalų rankas MAGGIE SOTTERO meistrai sukuria magiją, užburiančią bet kurią nuotaką. MAGGIE SOTTERO kolekcija alsuoja romantika ir elegancija. Tiulis, nėrinių motyvai, rankų darbo puošyba, kaspinai ir nuostabūs raštai kolekciją paverčia nepakartojama. Kolekcijoje karaliauja šampano ir baltos spalvų ilgos ir trumpos suknelės, kurios privers užgniaužti kvapą.

MAGGIE SOTTERO 2015 metų pavasario kolekcija pasižymi unikaliais romantiškais siluetais, prabangiomis detalėmis, itin lengvais, rankų darbo nėriniais. Dekadentiški perlai, Svarovskio kristalai ir kiti trimačiai papuošimai  šiai kolekcijai suteikia neregėto žavesio ir elegancijos prieskonio.  Šifono ir organzos deriniai, audiniai puošti prabangiomis detalėmis įkūnija unikalų kūrybos rezultatą ir nepaprastą 2015 metų MAGGIE SOTTERO vestuvinių suknelių kolekciją. Šią kolekciją įvertins ir pamils kiekviena moteris, svajojanti apie tobulą nuotakos suknelę.

Vestuvinių suknelių kolekcijas rasite: https://www.nuotaka.com/vestuvines-sukneles.html