Tik prieš keletą dienų duris pravėrė naujas SANTA salonas pačioje Estijos širdyje Taline! Dažais kvepiančios sienos ir naujausi vestuvinių bei proginių suknelių modeliai jau dabar kviečia visas Estijos ir Talino damas apsilankyti, susipažinti ir galbūt čia atrasti savo svajonių suknelę!

Erdvi, užeiti kviečianti patalpa su šviesiomis sienomis, puošta gėlėmis, sietynais ir prabangiais baldais pavirto į tikrą nuotakų svajonę, kuriose jau dabar gyvena daugybė naujų kolekcijų vestuvinių ir proginių suknelių. Naująjį saloną jau dabar galite aplankyti adresu Narva Maantee 13 EE-10151, Taline.

 

Šioje prabangos oazėje nuotakos ir visos kitos savo svajonių suknelės ieškančios moterys  atras tokius prekinius ženklus kaip Crystal Design, Pronovias, Rara Avis, Ange Etolies, Blammo-Biamo, Terani Couture, Jovani, Tarik Ediz ir kt. Be viso to naujasis vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA čia lauks ne tik moterų, tačiau taip pat ir vyrų, kurie galės atrasti ypač platų kostiumų, smokingų ir frakų asortimentą.

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA jau seniai įvardijamas kaip tikra nuotakų Meka Vilniuje, Lietuvoje. Dar 2003 metais pradėjęs savo veiklą salonas SANTA, šiandiena jau skaičiuoja daugiau nei 15 metų patirtį ir milžinišką klientų skaičių, kurių ratas nuolat didėja ir plečiasi.

Šis, vadinamasis nuotakų rojus gražiausioms šventėms papuošia ne tik nuotakas ir klientes iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, tačiau ir televizijos žvaigždes, elito atstovus, dainininkus, žinomus žmones bei raudonojo kilimo svečius. Mes džiaugiamės, jog mūsų salono sukneles renkasi ir kino, muzikos, teatro ar net iškilmingų labdaros renginių viešnios, o kostiumus ir smokingus atsakingai renkasi ne tik jaunikiai, pabroliai, tačiau ir aktoriai ar atlikėjai.

Nuolat pildomas asortimentas ir po vienu stogu apsigyvenę garsiausi prekiniai ženklai, nuolat atveda savo svajonių suknelės ieškančias moteris ir elegantiško kostiumo ar smokingo besižvalgančius vyrus. Tokie garsūs vardai kaip Pronovias, Sottero and Midgley, Novia Dart, Jovani, Sherri Hill ir kiti tarsi neatsiejamas salono SANTA ženklas. O ateinantį rudenį čia apsigyvens ir daugiau visame pasaulyje žinomų brandų tokių kaip Nina Sarkisyants, Ange Etolies, Blammo-Biamo, Giovanna Alessandro, Rara Avis ir kt.

Na, o šiandien SANTA salonas gali pasidžiaugti, jog ne tik Lietuvos moterys, tačiau ir kaimyninės Estijos nuotakos bei visos kitos damos turės galimybę atrasi TĄ vienintelę suknelę savo šventei.

Naujo salono internetinį puslapį jau greitai galėsite rasti ČIA