Visai neseniai, balandžio 28 dieną, Barselonoje nugriaudėjo grandiozinis PRONOVIAS šou WISH, kurio metu buvo pristatyta ilgai laukta 2018 – tųjų metų Atelier PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekciją.  Kartu su įspūdingu šou pasibaigė ir Barselonoje vykusi vestuvinių suknelių madų savaitė vadinamoji „Barselona Bridal Fashion Week“, kurios metu dizaineriai pristatinėjo 2018 – tųjų metų vestuvinių suknelių kolekcijas ir naujausias sezono tendencijas. PRONOVIAS savo kolekcijos pristatymui pasirinko  Nacionalinį Katalonijos  Dailės muziejų (MNAC), kuris tobulai atitiko WISH pasirodymo koncepciją.

1

Kaip ir kiekvienais metais, PRONOVIAS pasirodymo podiumas ir šou idėja nustebino visus kolekcijos pristatymo svečius. Šį kartą PRONOVIAS pagrindiniu akcentu pasirinko fontaną, kaip nuorodą į pristatymo pavadinimą WISH. Tai buvo ne šiaip fontanas, o magiškas, judantis, blizgantis ir visaip žaižaruojantis norų fontanas, visai toks pat kaip ir naujoji Atelier PRONOVIAS kolekcija.  Podiumu sklendė ir įspūdingas vestuvines suknelės pristatė tarptautiniai modeliai, tarp kurių šiais metais buvo tokios gražuolės kaip Romee Strijd, Cindy Bruna, Bregje Hainen ir Martha Hunt.

2

Šiais metais modelių plaukai ir makiažas spinduliavo romantika ir natūralumu, plaukai buvo šukuojami įvairiais stiliais nuo lengvų, žemai rišamų kuodų iki palaidų, bohemiškų garbanų su gėlėmis puoštais aksesuarais.

3

Kol modeliai užkulisiuose ruošėsi pasirodymui, daugiau nei 2 000 svečių ruošėsi savo kelionei į Barseloną, kad prisijungtų prie mūsų tokią svarbią progą ir pamatytų 44 naujosios 2018 – tųjų metų Atelier PRONOVIAS kolekcijos vestuvines sukneles, kurios buvo kuriamos PRONOVIAS kūrybos direktoriaus Herve Moreau.

Tiek ir PRONOVIAS šou, ir Atelier PRONOVIAS 2018 – tųjų metų kolekcija apibrėžia vieną WISH  (lt. Noras) koncepciją. Pasisėmę įkvėpimo iš svajonių ir troškimų bei pasitelkę vandenį kaip pagrindinį elementą, šia kolekcija norima pabrėžti magišką bangų judėjimą, srovių tekėjimą ir vandens lašelių blizgėjimą. Būtent tokiomis savybėmis išsiskiria ir naujoji vestuvinių suknelių kolekcija: magiškai judanti, plazdanti, vilnijanti žemyn ir nepaprastai blizganti ir žaižaruojanti, kaip tie vandens lašeliai apšviesti saulės spindulių. Visos šios magiškos savybės sukūrė nepaprastai moterišką vestuvinių suknelių kolekciją.

4

Naujojoje kolekcijoje taip pat gausu inovatyvaus dizaino didelės apimties sijonų, kurie padeda sukurti nepaprastus siluetus ir modelius ir suteikia daugiau judėjimo bei sklendimo ir plaukimo efekto, kuomet suknelės sijonas ar šleifas vis tęsiasi ir tęsiasi.

Siūlų siuviniai yra tikra šios kolekcijos žvaigždė. Tai tarsi rankų darbo palikimas ir kartu Atelier meistrų įsipareigojimas sukurti skoningą medžiagos ir audinio kombinaciją.

Naujoje kolekcijoje gausu ir įvairių aukščiausios kokybės audinių: šilkas, organza, mikado suteikia suknelėms apimties, kol tuo metu krepas ir minkštas satinas apgaubia kūną ir išryškina nuotakos figūrą.

5 6 18192325_10155253394044747_9222232886354089457_o

Pirmosiose pasirodymo eilėse buvo pakviestos užsienio garsenybės, tokios kaip aktorė ir modelis Kate Upton, verslininkė ir Antonio Banderas’o mergina Nicole Kimpe, modelis Marie Ange Casta ir Enrique Iglesias sesuo Ana Boyer. Kiti tarptautiniai svečiai, kurie buvo pristatomi per pasirodymą, tai vedėja Lena Gercke ir Zoe Hardman, dainininkė Cuca Roseta ir modelis Coral Simanovich. Be to pristtayme dalyvavo ir PRONOVIAS projekto #PronoviasItBrides žvaigždės: Thassia Naves, Blair Eadie, Caroline Bassac, Veronica Ferraro ir Xenia van der Woodsen.

9 11 10

Efektingą PRONOVIAS pasirodymą WISH ir naujosios 2018 – tųjų Atelier PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymą jau galite pamatyti ir Youtube kanale: