vestuvine sukneleSalonui „Santa” jau nuo 2014 metų suteiktos teisės atstovauti „Pronovias” kompaniją. „Pronovias” – tai visame pasaulyje žinoma kompanija, kurios sukurtas vestuvines sukneles renkasi kino žvaigždės bei Europos rūmų princesės. „Pronovias” sukneles siuva žymūs dizaineriai, tokie kaip: Manuel Mota, Valentino ir Ellie Saab.

Pirmoji „Pronovias” kolekcija pristatyta dar 1964 metais Ispanijoje (kolekcijos autorius – Pret a Porter), o jau po kelių metų atidarytos pirmieji specializuoti vestuvinių suknelių salonai. „Pronovias” kolekcijos dvelkia elegancija, išskirtinumu, pasižymi ypač prigludusiais siluetais, todėl nuotaka, pasirinkdama tokią suknelę, tikrai atrodys stulbinamai.  „Pronovias” kolekcijose dažnai naudojami tiulis, gipiūras, suknelės puošiamos įvairiais akcentais ant liemens ar krūtinės, pasižymi itin moterišku sukirpimu.

2013 metų gegužės 3 dieną salonas „Santa” dalyvavo išskirtiniame 2014 metų Elle Saab sukurtos „Pronovias” kolekcijos pristatyme, ir jau greitai šią kolekciją galėsite pamatyti pačiame „Santos” salone! Ši kolekcija buvo pristatyta Barselonoje ir sulaukė apie 1800 svečių. Keletą šios kolekcijos suknelių nuotraukų galite pasižiūrėti salono Facebook puslapyje. Jau greitai šias išskirtinio dizaino sukneles galėsite išvysti bei pasimatuoti salone „Santa”! Nepraleiskite progos savo vestuvių dieną atrodyti kaip tikra žvaigždė!