pronovias fiesta kolekcija 2017Kadangi vasara jau perkopė į antrąją pusę galime apžvelgti tai kaip ji prasidėjo ir kokios naujienos į mūsų saloną atskriejo tiesiai iš PRONOVIAS gimtinės Barselonos. Šių metų vasara Barselonoje prasidėjo nuostabia gaida – buvo pristatyta prabangi PRONOVIAS Fiesta vakarinių suknelių kolekcija, kuri jau spėjo apsukti galvas ir mūsų salono klientėms.

Vestuvinių ir vakarinių suknelių gigantė PRONOVIAS kiekvienai moteriai siūlo suspindėti ir pasipuošti elegancija ir prabanga. Minėta PRONOVIAS Fiesta kolekcija siūlo nepakartojamas vakarines sukneles įsimintinoms vasaros šventėms, bei žinoma vestuvėms. Tai nuostabi kolekcija, kuriai atstovauja ilgos, įvairių spalvų ir spalvinių gamų vakarinės suknelės su kuriomis atrodysite tarsi deivė šventinį vakarą.

PRONOVIAS Fiesta vakarinių suknelių kolekcija siekia ne tik Jus papuošti, tačiau ir būti dalimi Jūsų svarbiausių gyvenimo įvykių. Kiekviena PRONOVIAS Fiesta vakarinių suknelių kolekcija siekia patenkinti net reikliausius moterų lūkesčius, todėl taiko į maksimumą. Minėtos kolekcijos suknelės pasiūtos iš prabangių audinių, tokių kaip gipiūras, tafta, Georgette krepas, Mikado šilkas ir kt.  Šie audiniai ne tik išsiskiria aukščiausia kokybe, tačiau ir išryškina bei prabrėžia gražiausius moterų linkius ir padeda išsiskirti iš minios.

PRONOVIAS šioje kolekcijoje daug dėmesio skiria vakarinių suknelių nugaroms ir užpakalinei daliai. Įspūdingos iškirptės nugaroje, subtiliai apnuogina odą, o kruopščiai siuvinėti ir puošti krašteliai žibėte žiba Svarovski kristalais ir kitais papuošimais. Šioje kolekcijoje galime įžvelgti daug spindesio, kadangi suknelės yra drąsiai puošiamos masyviais papuošimais nuo kurių sunku atitraukti akis. Taip yra sukuriamas nuostabus elegancijos ir seksualumo įvaizdis vienu metu.

Prabangi ir elegantiška PRONOVIAS Fiesta kolekcija jau spėjo užkariauti ir mūsų salono klienčių širdis, kadangi tai ne tik nuostabus pasirinkimas vasaros šventėms, tačiau tokio įspūdingo grožio suknelės puikiai tiks ir ankstyvo rudens iškilmėms. Todėl suskubkite rezervuoti savo PRONOVIAS Fiesta vakarinę suknelę!

Mūsų salone esančius PRONOVIAS Fiesta modelius galite apžiūrėti čia: https://www.nuotaka.com/vakarines-sukneles/pronovias-fiesta.html