pronovias jubiliejusPRONOVIAS švenčia 50 metų jubiliejų

Per 50 metų darbo patirtį Pronovias aprengė milijonus nuotakų visame pasaulyje. Šie metais bus ypatingi, nes penkiasdešimtmetis bus minimas daugybe renginių, kurie  tikrai džiugins mados mylėtojus. Taigi, kas numatoma šiemet?

Pronovias knyga

Šiemet bus išleista knyga, kurioje bus peržvelgiama šio prekinio ženklo istorija socialiniame ir ekonominiame kontekste, taip pat bus pasakojama apie Pronovias  kūrybą ir jos raidą. Knygoje bus pateikiami  žmonių realūs atsiliepimai (dizainerių, nuotakų, modelių, darbuotojų ir t.t), kuriems yra tekę bendradarbiauti su Pronovias.

LA MAISON Pronovias : retrospektyvinė paroda

Per 50 metų Pronovias yra tekę dirbti su daugybe žymių dizainerių: Pedro Rodríguez (7-ajame dešimtmetyje),Francesco Arenas (8-ajame dešimtmetyje),  Manuel Mota (9-ajame dešimtmetyje), Emanuel Ungaro Valentino,Badgley Mischka (2000), taip pat ir Elie Saab.

Suknelės iš kiekvienos kolekcijos netrukus bus eksponuojamos Barselonoje, ir vėliau keliaus į kitas mados sostines – Niujorką ir Milaną.

Pronovias Atelier užkulisiai

Pronovias jubiliejus šiemet sutampa su Atelier Pronovias 2015 metų kolekcijos pristatymu. Kiekvienais metais į kolekcijos pristatymą atvyksta daugybė mados pasaulio atstovų: Stacy Keibler, Francesca Eastwood, PetraNemcova, Margaret Rainey Qualley, Amanda Hearst, Lauren Remington Platt, Federica Pellegrini, IsabelPreysler, Tamara Falcó, Ana Boyer, Charisse Verhaert , Genoveva Casanov, taip pat ir garsenybių bei visuomenės atstovų, kuriems tenka vietos pirmosiose eilėse.

Taigi, 2014 metai bus tikrai ypatingi. Per pusės amžiaus  laikotarpį nuveikta tikrai nemažai darbų, tačiauPronovias atstovai pasižada, kad ir toliau stebins savo kolekcijomis bei džiugins nuotakas dar bent 50 metų.