vestuvine sukneleAr kada įsivaizdavote kaip atrodys Jūsų vestuvinė suknelė? Mes nekalbame apie jos stilių ar kirpimą, mes kalbame apie detales. Ar pagalvojote kokiomis detalėmis puoštos suknelės norėtumėte? Galbūt Jūs svajojate apie nėrinius ar įvairius akmenėlius? Gal norite paprastų detalių, kaip kad tinklelis ar šampano spalvos dirželis? O gal Jūsų didžiausias noras yra jog suknelė turėtų kišenes? Tai yra tik mažos detalės, tačiau būtent tokios detalės gali Jūsų vestuvinę suknelę paversti nepakartojamu apdaru.

vestuvines gelesEsmė yra ta, kad PRONOVIAS tiesiog įsimylėjo detales! Nuo suknelės iškirptės tipo, kuri geriausiai pabrėš Jūsų figūrą iki viliojančiai apnuogintos nugaros… ar viršutinės dalies išsiuvinėtos tiuliu. Tiek mažos, tiek didelės detalės gali pakeisti suknelę neatpažįstamai ir būtent detalės yra nepriklausomos nuo tendencijų. 2015 metų PRONOVIAS kolekcija tiesiog sprogsta nuo įvairiausių gėlių elementų, nėrinių motyvų ir fantastiškų XXL dydžio baltų ir spalvotų (rožiniai, mėlyni ar mėtos žalumo) žiedų.

Vualiai ir asimetriniai dirželiai inkrustuoti brangakmeniais ar dekoruoti siuvinėtomis gėlėmis, tiulio šleifai su nėriniais ar perlų aplikacijomis, brangakmeniais išsiuvinėtos suknelės su skirtingo dydžio akmenėliais ir skirtingų atspalvių suknelės, nuo persiko oranžinės ar smėlio rusvos, visa tai dominuoja 2015 metų PRONOVIAS suknelių kolekcijoje. Dar yra daugybė detalių, kurios privers beviltiškai jas įsimylėti, o taip pat ir įsimylėti vestuvines PRONOVIAS sukneles.

PRONOVIAS 2015 metų kolekciją galite pamatyti čia