Barselonos gigantė, ir vienas garsiausių  bei geidžiamiausių pasaulinių prekinių ženklų vestuvinių suknelių rinkoje PRONOVIAS pristatė naująją 2018 – tųjų metų vestuvinių suknelių kolekciją su ypatinga meilės istorija, kuri buvo filmuojama didingose Kenijos lygumose, Rytų Afrikos regione.

1

Naujosios #Pronovias2018 ir #AtelierPronovias2018 vestuvinių suknelių kampanijos pagrindinėmis žvaigždėmis tapo modeliai Hanna Verhees ir Mihaly Martins.  Kampanija „Laukinė Meilė Pietų Afrikoje” (eng. „The Wild Love in East Africa”) buvo kuriama ir prodiusuojama nepakartojamoje Kenijos savanoje, Pietų Afrikos regione, su fotografu Miguel‘iu Reveriego, kurio nuotraukos puošė garsiausių pasaulio mados žurnalų viršelius ir straipsnius.

2

Naudodamiesi filmais ir klasikine elegancija, šios fotografijos mus nukelia į tolimus, kupinus žavesio ir jaudulio kraštus ir kviečia leistis į unikalią meilės istoriją.

 

Naujoji PRONOVIAS 2018-tųjų metų kolekcija buvo sukurta PRONOVIAS kūrybos direktoriaus ir ankstesnių kolekcijų autoriaus Hervé Moreau, o joje atsispindi šiuolaikiška elegancija, grožis ir komfortas. Trumpai tariant geriausi nuotakų sąjungininkai, kurie tokie svarbūs didžiąją dieną.

4

Fotografijos: Miguel Reveriego

Vieta: Segera Retreat & Wilderness Safaris

Modeliai: Hanna Verhees ir Mihaly Martins

O Jūs ar norėtumėte būti pirmoji apsivilkusi šios kolekcijos šedevrus? Tuomet susitikime mūsų salone adresu Pamėnkalnio g. 19, Vilnius ir mes Jums pasiūlysime tikrų vestuvinių šedevrų tiesiai iš Barselonos.

Atelier PRONOVIAS kolekciją rasite čia

PRONOVIAS kolekciją rasite čia