Kadangi iki Naujųjų metų liko visai ne daug, tikriausiai ne viena dailiosios lyties atstovė pradeda sukti galvą kuo apsirengti šventinį vakarą. Žinoma, mes neabejojame, jog tikrai yra tokių moterų, kurios savo naujametine progine suknele pasirūpino jau anksčiau, tačiau lygiai taip pat yra ir tokių, kurios proginės suknelės paieškas atideda paskutinei minutei. Būtent su tokiomis moterimis mes ir norime pasikalbėti. Būtent tokioms dailiosios lyties atstovėms norime duoti keletą patarimų, padėsiančių lengviau išsirinkit proginę suknelę Naujųjų metų vakarėliui.

Raudona – visuomet geras pasirinkimas

Raudonos spalvos proginė suknelė ar kitas raudonas apdaras Naujųjų metų sutikimui yra vienas populiariausių pasirinkimų. Ir tikrai nereikėtų dėl to stebėtis. Net ir astrologai metai iš metų pataria rinktis raudonos, mėlynos ar žemiškų spalvų bei atspalvių apdarus Naujųjų metų sutikimui. Be to, kad raudona išskiriama, kaip aistros ir ugnies spalva, ji taip pat transliuoja ir paslaptį, o daugelyje informacijos šaltinių raudona spalva apibūdinama kaip sėkmę ir turtus pritraukianti spalva.

progines-sukneles-jovani-63890-2

progines-sukneles-jovani-46708A

progines-sukneles-sherri-hill-50516-9

Raudona proginė suknelė gali būti puikus pasirinkimas tiek ir iškilmingai vakarienei restorane, tiek ir šventiniame draugų susibūrime.  Jeigu esate pakviesta į oficialų Naujametinį renginį, drąsiai galite rinktis efektingą, žemę siekiančią raudoną proginę suknelę. Na, o jeigu Naujuosius metus ketinate pasitikti neoficialioje vietoje, draugų susibūrime, puikus pasirinkimas bus kuklesnė, galbūt blizgi raudona proginė suknelė. Jeigu vis tik raudona spalva Jums atrodo per drąsi, rinkitės švelnesnius, mažiau ryškius raudonus atspalvius ar tiesiog išskirkite tam tikrą raudoną akcentą.

Karališka mėlyna – kad Naujuosius metus pasitiktumėte kaip karalienė

Mėlyna spalva taip pat yra ta, kurią rekomenduojama dėvėti Naujųjų metų sutikimo vakarėlyje, norint pritraukti sėkmę ir Naujuosius metus pasitikti harmoningai. Tamsiai mėlyna spalva, tituluojama kaip karališka, todėl net neabejojame, jog ir šventinį vakarą atrodysite prabangiai ir rafinuotai.

progines-sukneles-jovani-60497

progines-sukneles-jovani-26358B

Siekiant sukurti šventišką įvaizdį, Naujametiniam vakarėliui siūlome rinktis būtent tamsiai mėlyną, vadinamąją navy spalvą, o ne žydrą ar dangišką. Šiuos mėlynus atspalvius palikite dienos šventėms, galbūt vasarai ar pavasariui.

Žemiški atspalviai –  geltona/auksinė/oranžinė

Patarimas rinktis auksinės spalvos proginę suknelę, tikriausiai nieko nenustebins, kadangi aukso spalva ir blizgučiai Naujųjų metų sutikimo vakarėliuose yra vienas dažniausių pasirinkimų. Todėl, jeigu Jūsų esate auksinės spalvos gerbėja, drąsiai galite rinktis ir auksu žibančią proginę suknelę, kuri Jus papuoš Naujametinį vakarą.

vakarines-sukneles-grata

progines-sukneles-jovani-47982A

vakarines-sukneles-gregal

Geltona spalva taip pat dažnai pasitaiko tarp rekomenduojamų, kurias reikėtų rinktis Naujųjų metų sutikimui. Galbūt ir nereikėtų rinktis, ryškios lyg saulė geltonos proginės suknelės, tačiau švelnesni, mažiau ryškūs geltoni atspalviai gali būti būtent tai kas ateinančiais metais pritrauks sėkmę, harmoniją ir laimę.

Oranžinės spalvos proginė suknelė, kaip ir kitos žemiškos spalvos, taip pat gali būti vienas iš pasirinkimų Naujųjų metų vakarėliui. Drąsiai galite rinktis tiek oranžinę proginę suknelę, tiek rudų atspalvių šventinį apdarą. Taip pat puikus pasirinkimas bus abrikoso, medaus, karamelės, sieros ar bronzinės spalvos proginė suknelė.

Nesvarbus kokios spalvos proginę suknelę pasirinksite, svarbiausia, jog jaustumėtės patogiai, o spalvos derėtų tarpusavyje. Taip pat, kaip ir visada, stenkitės vadovautis taisykle „daugiau yra mažiau“. Geriau rinkitės vienos spalvos proginę suknelę ir pagyvinkite ją ryškesniu, kontrastingu akcentu, nei ant savęs sukraukite visą spalvų paletę ir švieskite tarsi vaivorykštė. Atrodykite skoningai ir klasiškai!

Visos SANTA salono proginės suknelės

Visos SANTA salono vakarinės suknelės