Kvietimas į vestuves, dažnu atveju, gali tapti ne tik džiugia naujiena, tačiau ir tikru galvos skausmu, kuomet pradedama galvoti apie proginės suknelės pasirinkimą. Apie galvos skausmą galbūt pasakyta šiek tiek ir per drąsiai, tačiau kuomet reikia išsirinkti proginę suknelę vestuvėms, tai išties gali tapti tikru kliūčių ruožu. Kaip pataikyti į dress kodą? Kaip pasirinkti ne per daug iššaukiančią, skoningą ir nenuobodžią proginę suknelę? Kaip neužgožti nuotakos, tačiau būti pastebėtai? Taigi, proginės suknelės: kokią rinktis vestuvėms?

progines sukneles vestuvems

TRUMPA PROGINĖ SUKNELĖ

Trumpa proginė suknelė vestuvėms visuomet bus geras pasirinkimas. Ir nesvarbu ar šventė dieną, ar vakare, žiemą ar vasarą. Čia tiesiog svarbiausia nepersistengti ir nepasirinkti per trumpos proginės suknelės. Jeigu nusprendėte, kad trumpa proginė suknelė yra būtent tai ką Jūs dėvėsite šventėje, tuomet rinkitės tokią, kuri nebūtų su ypač gilia iškirpte ar stipriai apnuoginanti pečius. Nepamirškite, jog trumpa proginė suknelė pakankami apnuogins Jūsų kojas, todėl viršutinė suknelės dalis turėtų būti kuklesnė. Jeigu vestuvių šventė žiemą, o Jūs vis tiek norite trumpos proginės suknelės, rinkitės storesnio audinio, ilgomis arba ¾ rankovėmis ir tokią, kurios ilgis būtų sulig keliais.

progines sukneles

Jeigu jau nusprendėte, jog dėvėsite trumpą proginę suknelę gali rinktis tokią, kuri atitiktų šventės vietą, temą ar net gi sezoną. Jeigu vestuvės vasarą ar pavasarį rinkitės gėlėtą, ryškių spalvų ir lengvesnio audinio proginę suknelę, jeigu šventė vyksta rudenį arba žiemą, rinkitės tamsesnių spalvų, blizgią, įvairiais žvyneliais puoštą proginę suknelę. Jeigu šventės tematika elegantiška rinkitės šviesesnę, pastelinių spalvų, prabangesnio audinio suknelę, jeigu – bohemiška – rinkitės lengvesnę, gėlėtą, plazdančią proginę suknelė. Svarbiausia įvertinti aplinkybes.

JUODA PROGINĖ SUKNELĖ

Juodos spalvos proginė suknelė vestuvėse: UŽ ar PRIEŠ? Mes rėkte rėkiame UŽ! Mitas, jog juodos spalvos proginės suknelės nevalia rinktis vestuvėms, jau seniai paneigtas, todėl, jeigu tik norite, vestuvių šventei rinkitės būtent juodą proginę suknelę. Nesvarbu ar tai trumpa, ar ilga proginė suknelė, juoda spalva yra amžina klasika, todėl šios spalvos pasirinkimas retai kada gali būti klaidingas.

progines-sukneles-2

Žinoma, yra tam tikrų išimčių, kada vietoje juodos spalvos proginės suknelės, geriau būtų pasirinkti kitokią spalvą. Pavyzdžiui, jeigu vestuvių šventė vyksta vasarą, paplūdimyje, tuomet juodos spalvos proginė suknelė nebus geras pasirinkimas, kadangi juoda spalva sugeria saulės spindulius ir Jums gali būti tiesiog per karšta. Ir tiesiog, jeigu vestuvės bus tokios tematikos, pasinaudokite proga ir pasirinkite ryškią, gėlėtą, „lengvesnės“ spalvos proginę suknelę. Taip pat, jeigu nusprendėte vilkėti juodą proginę suknelę būtinai rinkitės elegantišką ir skoningą, o ne vulgarią ir iššaukiančią.

RYŠKI PROGINĖ SUKNELĖ

Kaip apibūdintumėte ryškią proginę suknelę? Ryškių spalvų? Ryškių raštų? Masyvių formų? Stipriai blizgančią? O gal tokią, nuo kurios negalima atitraukti akių? Jeigu vestuvių šventei rinksitės ryškią (nesvarbu kaip ryškią) proginę suknelę, turėsite būti atsargi, kadangi ši kategorija yra tokia, kurioje lengviausia suklysti ir pasiklysti. Reikia tiesiog žinoti, nusibrėžti ar išsimatuoti Jūsų „ryškumo“ ribas? Kas yra ryšku ir skoninga, o kas yra tiesiog per ryšku. Nereikėtų pamiršti, jog tai Jūsų artimų žmonių vestuvės, o ne 18-tasis draugės gimtadienis su gausiu būriu paauglių.

progines-sukneles-3

Jeigu rinksitės ryškių spalvų (raudona, geltona, oranžinė, rožinė, žalia) proginę suknelę įvertinkite šventės tematiką ir aplinkybes. Jeigu dalyvausite ceremonijoje bažnyčioje, galbūt būtų kiek per drąsu vilkėti ryškiai raudoną, efektingai žeme besivelkančią proginę suknelę. Tačiau stilinga, raudona proginė suknelė bus puikus pasirinkimas, jeigu šventė vyks prabangiame dvare saulei leidžiantis. Kitos ryškios spalvos taip pat yra labiau rekomenduotinos šventėms vasarą ar pavasarį, kadangi ypač ryški Jūsų pasirinkta proginė suknelė derės su Jus supančia aplinka. Efektingas ir ypač blizgias sukneles taip pat geriau rinktis vestuvių šventėms, kurios vyks vakarėjant, o ne dienos metu.

DVIEJŲ DALIŲ PROGINĖ SUKNELĖ

Dviejų dalių proginė suknelė tikriausiai bus geriausia rinkti vasarą ar pavasarį, kadangi vėsesniais sezonai Jums tiesiog gali būti kiek per šalta. Dviejų dalių proginės suknelės gali būti ilgos arba trumpos, dažniausiai trumpomis rankovėmis ir apnuoginančios pilvo sritį. Nors tokio modelio suknelė gali būti ir nepaprastai elegantiška, vis tik, jeigu šventės tematika yra subtilesnė, reikėtų ir suknelę rinktis kuklesnę.

progines-sukneles-4

Nesinori nieko įžeisti, tačiau dviejų dalių proginės suknelės modelį rekomenduojame rinktis tik toms vestuvių viešnioms, kurios turi dailias kūno linijas, kadangi tokia suknelė reikalauja pasitikėjimo savimi. Su pasirinkta progine suknele Jūs turite jaustis patogiai ir užtikrintai, todėl jeigu abejojate dėl apnuoginto pilvuko, geriau šį modelį apeikite ir pasirinkite tokį, kuris Jus pakelia tarsi ant sparnų. Vis tik, jeigu Jūsų pasitikėjimas savimi yra 100%, o pilvukas gražus ir lieknas, dviejų dalių proginė suknelė bus stilingas, modernus ir šiuolaikiškas pasirinkimas.

Jeigu abejojate savo skoniu ir proginės suknelės pasirinkimu, kviečiame apsilankyti mūsų salone, gauti profesionalių stilisčių patarimus ir išsirinkti tobulai jums tinkančią proginę suknelę iš mūsų salono proginių suknelių asortimento. Visos svetainėje matomos proginės suknelės mūsų salone.

Norime priminti, jog mūsų salone rasite šių prekinių ženklų progines sukneles: Jovani, Sherri Hill, Tony Bowls, Pronovias, Tarik Ediz, Flirt . Išankstinė rezervacija proginės suknelės išsirinkimui mūsų salone nereikalinga. Maloniai lauksime Jūsų Pamėnkalnio g. 19, Vilniuje.