sukneles nugaraDizaino studijose Sidnėjuje, Australijoje ir Salt Leik Sityje, Jutoje iš visame pasaulyje žinomo prekės ženklo MAGGIE SOTTERO gimė dar vienas puikus prekės ženklas SOTTERO AND MIDGLEY. Dabar SOTTERO AND MIDGLEY skaičiuoja jau 10 – ąjį sezoną. Šio prekės ženklo kolekcijos atspindi iš kartos į kartą perduodamo dizaino talentą su MAGGIE SOTTERO šeima, demonstruoja tarptautinio kražtovaizdžio įkvėptą stilių, pagardintą artistiškumo prieskoniu. SOTTERO AND MIDGLEY nuotakos turi galimybę ne tik susipažinti su kruopščiai paruoštu, moderniu dizainu, bet ir su prabangiais audiniais, Svarovski kristalais, rankų darbo papuošimais bei raštais. O visa tai karūnuoja nepaprastas, skrupulingu darbu bei dėmesiu sukurtas rezultatas.

Unikalus ir išskirtinis SOTTERO AND MIDGLEY dizainas siūlo nuotakoms nepaprastą prabangą, eleganciją bei rafinuotą stilių, o taip pat ir aukščiausios kokybės prekės ženklo kūrinius.

vestuvine suknele2015 METŲ SOTTERO AND MIDGLEY VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA

Įkvėpta skirtingų moterų šiuolaikiniame pasaulyje, SOTTERO AND MIDGLEY 2015 metų kolekciją yra seksuali, elegantiška  ir rafinuota; kiekviena suknelė yra unikali, kaip ir nuotaka, kuri ją vilkės. Nuostabios suknelės dekoruotos opalo ir sidabro karoliukais, perlais ir Svarovski kristalais, rankomis siūtais unikaliais ir sudėtingais raštais. Pustų suknelių modeliai bei audiniai svyruoja nuo pūsto minkšto tiulio iki klasikinio, įspūdingo šilko ir brokato (audinys iš šilkinių siūlų su piešiniu ar ornamentu, kuris išsiuvinėtas iš auksinių ar sidabrinių siūlų). Audiniai yra minkšti ir malonūs odai, kerintys ir pasiruošę raudonajam kilimui.

Permatomas tiulis dekoruotas nuostabiomis aplikacijomis tiesiog sužadina visą kolekciją ir pasiduoda karščiausiai šių metų tendencijai. Seksualiai apnuogintos, puoštos nėriniais nugaros, iškirptės ir rankovės paverčia kolekciją itin gundančia. Modernūs nėriniai ir nėrinių aplikacijos sukuria gracingus ir elegantiškus siluetus su mados prieskoniu, kurį įvertins ir klasikinės nuotakos. Kolekcijoje taip pat galime pamatyti nuostabių rausvų bei kūno spalvos atspalvių, kurie patiks nuotakoms, kurioms pabodo balta spalva.

2015 metų SOTTERO AND MIDGLEY kolekciją galite pamatyti čia.