SHERRI HILL dizainerė ir jos vardo prekinis ženklas, kilęs iš Amerikos, žinomas, net tik valstijose, tačiau ir visame pasaulyje. Unikalios ir išskirtinės SHERRI HILL proginės ir vakarinės suknelės yra geidžiamos tiek Holivudo garsenybių, tiek ir paprastų, stilių ir aukštąją madą mėgstančių moterų visame pasaulyje. SHERRI HILL proginių suknelių kolekcijas galime matyti tiek įvairiose madų savaitėse, tiek ant raudonojo kilimo ar pasaulinio lygio Miss konkursuose.

progines-sukneles-sherri-hill

Deja, bet Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių moterims šis prekinis ženklas buvo sunkiau prieinamas, kadangi SHERRI HILL suknelių minėtoses valstybėse nebuvo galimybės įsigyti. Tačiau, vedami didelių norų ir užsispyrimo, po atkaklių bandymų prisivilioti SHERRI HILL prekinį ženklą į Lietuvą, pagaliau gali šauti šampaną ir švęsti pergalę vardan visų Lietuvos moterų!

Dėl įvairių patikrinimų, ar Lietuvos rinkai reikalingas šis prekinis ženklas, ar SANTA salonas yra pakankamai geras, jog galėtų būti SHERRI HILL distributoriumi Baltijos šalyse, derybos su šia kompanija buvo ypač sudėtingos ir užsitęsė net dvejus metus! Tačiau, pagaliau jos davė vaisių ir nuo  šios akimirkos salonas SANTA yra oficialus ir vienintelis SHERRI HILL atstovas Baltijos šalyse! Ši pergalė suteiks galimybę visoms Lietuvos moterims susipažinti su dar vienu visame pasaulyje žinomu, nepriekaištingos kokybės prekiniu ženku SHERRI HILL. Tai ne tik salono SANTA, tačiau ir visų mūsų šalie divų laimėjimas!

web

Apie SHERRI HILL

SHERRI HILL tai mados dizainerė ir verslininkė kilusi iš Oklahomos, JAV ir specializuojasi formalių vakarinių drabužių kūryboje. Dizainerės kuriamos išskirtinės kolekcijos atspindi šiuolaikinės moters madingą gyvenimo būdą ir siekį įkūnyti tikrą deivę! Kiekvienas įvaizdis yra kuriamas siekiant dar geriau prisitaikyti prie moteriškų formų ir padaryti jį ne tik stilingą, tačiau ir dėvimą.

 

SHERRI HILL kaip dizainerės karjera prasidėjo tuomet, kai įvairiuose Miss USA, Miss Visata ir Miss Amerika konkursuose dalyvės laimėjo titulus vilkėdamos būtent SHERRI HILL sukneles. Dabar Hill’su šeimos verslas turi daugiau nei 1000 parduotuvių, kurios yra įsikūrusios 30 pasaulio šalių. Hll’su pagrindinė būstinė yra Austin’e, Texas’e. Kompanijai taip pat priklauso dizaino studijos ir parodų sale Atlantoje.

MISIJA

SHERRI HILL atsidavimas dizainui yra akivaizdus jos nuostabių audinių su apsiuvais pasirinkime ir naujoviškų derinių kombinacijose, kuriomis siekiama išryškinti geriausius kiekvienos moters bruožus.

Naująją SHERRI HILL proginių suknelių kolekciją rasite ČIA