17388975_10155108654239747_3271935016165132911_o

Tikriausiai sutiksite, jog mes esame linkę idealizuoti keletą dalykų, tokių kaip pavyzdžiui “Svajonių vestuvinė suknelė”. Tačiau tokio dalyko idealizavimas nėra bereikšmis. Juk vestuvės vienis. Suknelė taip pat viena. Todėl ji turi būtų tokia apie kokią svajojate. Būtent dėl šių priežasčių norime su Jumis pasidalinti itin vertingais patarimais, kurie padės surasti būtent Jūsų svajonių vestuvinę suknelę.

Kažkuriuo gyvenimo periodu Jūs tikrai save įsivaizduojate kaip nuotaką ir tuose įsivaizdavimuose tikrai regite kokią vestuvinę suknelę vilkėsite kai visai tai virs realybe. Ar tai bus undinėlės ar princesės siluetas. Ar iškirptė V formos ar širdelės. O galbūt esate garantuota, jog niekada nevilkėsite nėrinių ar ypač atviro dizaino suknelės. Kuomet peržengiate vestuvinių suknelių salono slenkstį esate kupina įspūdžių, nekantrumo ir, žinoma, klausimų… Būtent tam ir esame mes. Tam, kad padėtume Jums laikytis savo svajonės ir surasti tokią suknelę kokios ieškote.

Kada AŠ turėčiau padėti savo vestuvinės suknelė paieškas?

Pradėti vestuvinės suknelės paieškas galite bet kada po sužadėtuvių ar nuosprendžio, jog ketinate keliauti prie altoriaus. Apskritai, nuotakos savo vestuvinės suknelės pradeda ieškoti likus 9-12 mėnesių iki vestuvių. Tačiau, jeigu Jūsų laikas iki vestuvių yra trumpesnis, mūsų salone savo vestuvinę suknelę tikrai surasite ir likus 3-4 mėnesiams iki vestuvių ar net mažiau. Viskas ką Jums reikia padaryti  – atvykti į mūsų saloną.

Prieš pradedant matuotis vestuvines sukneles reikėtų, jog turėtumėte aiškią idėja kaip atrodys Jūsų vestuvės, ir pageidautina, jog būtų nustatyta vestuvių data ir užsakyta šventės vieta bei bažnyčia. Metų laikas (nesvarbu tai vasara ar žiema), paros metas, vieta, šventės tipas ir visa kita padiktuos Jums kokio stiliaus suknelę reikėtų rinktis, kuri geriausiai derėtų tiek prie jūsų asmenybės, tiek prie ceremonijos tipo.

AŠ susitariau pirmam apsilankymui vestuvinių suknelių salone. Ką turėčiau padaryti iki jo?

Tam, kad, liaudiškai tariant, nesusisuktų galva nuo tokios gausybės vestuvinių suknelių, kurias turime salone ir nepasiklystumėte tarp skirtingų siluetų, mes siūlome apsilankyti mūsų svetainėje www.nuotaka.com ir pasižymėti vestuvinių suknelių modelius, kuriuos norėtumėte pasimatuoti. Taip bus lengviau apsibrėžti ieškomų suknelių sąrašą ir išsiaiškinti kokio silueto bei dizaino suknelės ieškote. Visa kita magija įvyks salone. Mūsų profesionalios stilistės-konsultantės patars kokio silueto suknelė geriausiai tinka Jūsų figūrai, metų laikui ar šventės stiliui.

unnamed (2)

Ką daryti, jeigu per pirmąjį apsilankymą salone,Jūs nerasite savo svajonių vestuvinės suknelės? Jūs visada galite grįžti ir pamėginti tai ko dar nemėginote. Posakis, jog vestuvinė suknelė kaip kvepalai, visuomet turi tikti būtent Jums, yra labai teisingas, todėl nenutraukite paieškų ir išbandykite kitus variantus. Nesiverskite per galvą siekdama surasti suknelę per pirmąjį apsilankymą salone, o taip pat pasistenkite išklausyti ir salono stilistų patarimų, jog galbūt siluetas, kurį atmetėte nepasimatavus, Jums gali tikti tobulai. Tik išbandžius skirtingus pasirinkimus, surasite būtent tai kas tinka asmeniškai Jums.

Kas turėtų eiti su manimi ieškoti vestuvinės suknelės?

Tiesiog paklauskite savęs: kieno kompanija man būtų maloniausia? Ir atsakykite pasitelkusi objektyvumą. Kiekvienos nuotakos atvejis yra skirtingas, todėl ir kompanioną kiekviena pasirenka dėl skirtingų priežasčių. Yra tokių nuotakų, kurios į vestuvinės suknelės paieškas pasikviečia 10 žmonių (geriausios draugės, pamergės, mama, ten ir pan.), tačiau ir yra tokių nuotakų, kurioms užtenka vieno ar dviejų žmonių. Galbūt tai gali būti mama ir sesuo? Mama ir teta? Tėtis? O galbūt vyriausia pamergė? Ši kompanija turi būtų palaikanti ir nekelianti streso bei spaudimo, tačiau gebėti išsakyti ką mano.

Dažniausias pasirinkimas yra šeimos nariai: mama, tėtis ar sesuo. Tai turėtų būti žmonės, kurie labiausiai džiaugiasi dėl artėjančios šventės, o jų patarimai Jums yra be galo svarbūs. Taip pat turite prieš juos jaustis patogiai ir įvertinti jų kritiką bei pastebėjimus. Dauguma nuotakų nevargina tėvelių vestuvinių suknelių paieškom ir mieliau renkasi geriausią draugę ar keletą pamergių.

Ar turėčiau atsinešti aksesuarus ar specialų apatinį trikotažą?

Ateinant ieškoti vestuvinės suknelės į mūsų saloną Jums tikrai nereikia nei aksesuarų, nei apatinio trikotažo. Įvairius aksesuarus, tokiu kaip dirželiai, vėriniai, auskarai, apyrankės, segės, tiaros ir pan., Jūs rasite mūsų salone, o stilistės padės priderinti juos prie Jūsų pasirinktos vestuvinės sukneėls. Su apatiniai taip pat nereikėtų skubėti, kadangi juos reikėtų derinti prie suknelės, o ne suknelę prie jų. Pavyzdžiui kiekvienai suknelei reikalinga atitinkama liemenėlė, priklausomai nuo to kokia bus suknelės iškirtpė. Todėl kuomet jau būsite išsirinkus vestuvinę suknelę, tiksliai žinosite kokio apatinio trikotažo ieškoti.

Ar posakis: „aš žinosiu, jog tai MANO vestuvinė suknelė, kuomet ją pamatysiu” yra teisinga?

Taip, šis posakis yra teisingas. Mes suprantame, kad tas posakis, jog tik pamačius SAVO suknelę iš karto suprasite, jog tai būtent TA suknelė yra tarsi legenda ar epizodas iš romantinio filmo, tačiau, iš esmės, tai yra tiesa. Jeigu pamačius savo svajonių suknelę Jus užplūsta emocijos, o džiaugsmas pradeda veržtis per kraštus ir manote, jog būtent su šia suknele Jūs norėtumėte ištarti lemtingąjį TAIP, žinokite, yra didžiulė tikimybė, jog ši suknelė ir yra būtent ta, kurios ieškojote. Patikėkite, toks jausmas aplanko nuotakas tikrai ne kiekvieną kartą matuojantis vis kitą suknelę. Tai tarsi meilė iš pirmo žvilgsnio, tai jausmas, kuris niekaip nepraeina, o kitos suknelės tiesiog pradeda Jūsų nebedominti. Jeigu taip jaučiatės, žinokite, tai JI!

Aš išsirinkau savo vestuvinę suknelę. Kiek primatavimų man reikia?

Konkrečiu primatavimų skaičiumi apsiriboti nereikėtų. Ypatingai, jeigu suknelę išsirinkote likus 12-9 mėnesiams iki vestuvių. Nuo tos dienos, kuomet suknelę apsivilkote pirmą kartą, iki tos kuomet žengsite prie altoriaus Jūsų kūno formos gali išties pakisti. Vestuvių planavimas ir pasiruošimas gali kainuoti daug nervų, ko pasekoje galite netekti svorio. O galbūt Jūs kaip tik ir ketinate iki vestuvių atsikratyti keleto kilogramų? Būtent dėl šių priežasčių mažėjant laikui iki vestuvių reikėtų primatavimą pakartoti. Galbūt net keletą kartų.

Kiekvienai nuotakai primatavimų skaičius yra skirtingas, jis priklauso nuo to kiek laiko likus iki vestuvių išsirinkote suknelę. Pavyzdžiui: įsivaizduokime, jog suknelę išsirinkote likus 9 mėnesiams iki vestuvių. Tokiu atveju pirmasis primatavimas turėtų būti kuomet iki vestuvių liks 4-6 mėnesiai. Šį primatavimą siuvėją koreguos suknelę pagal Jūsų kūno formas ir žymėsis kur ir ką reikia patvarkyti ir kokios yra būtinos korekcijos. Kitas primatavimas turėtų būti likus maždaug mėnesiui iki vestuvių. Per šį primatavimą matysite ar suknelė yra pataisyta pagal Jus ir ar viskas atrodo 100% gerai. Na ir paskutinis primatavimas turėtų būti likus 10 dienų ar savaitei iki vestuvių. Ir tuomet Jūs jau turėsite idealią savo svajonių vestuvinę suknelę.