pronovias pasirodymas le ciellPRONOVIAS pasirodymas “Le Ciel” įvykęs šių metų balandžio 29 – tąją dieną pristatė naujausią Atelier PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekciją ir paskutinių mados tendencijų šedevrus, kurie išties atima žadą, o pasiųsta žinutė bylojo, jog ateinantis sezonas atneš daugybę naujienų.

Penktadienį, balandžio 29 – ąją dieną, daugiau nei 2100 svečių susirinko į vieną laukiamiausių metų pasirodymų, PRONOVIAS 2017 – tųjų metų vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymą, kuris įvyko Barselonoje, didžiausiame Italijos Paviljone. Šių metų pasirodymo tema vadinosi “Le Ciel”, išvertus iš Prancūzų kalbos tai reiškia dangų. Ir iš tiesų buvo dangiška, o  šis pasirodymas parodė naujas aukštumas ir didelę erdvę pavertė magiška vieta, kurioje tarsi iš naktinio dangaus lijo žvaigždėmis.

Amaia Salamanca, Chiara and Valentina Ferragni, Katherine Schwarzenegger, Louise, Roe, Malena Costa, Whitney Port, Vanessa Huppenkothen ir daugybė kitų žvaigždžių prisijungė prie vieno didžiausių ir laukiamiausių vestuvinių suknelių pristatymo, kuris vadinamas metų įvykiu Barselonoje.

Į efektingą pristatymą susirinko projekto PronoviasItBrides modeliai ir kiti tarptautinės aukštuomenės atstovai, kartu su žymiausiais šalies žurnalistais ir redaktoriais, kurie stengėsi įamžinti kiekvieną pasirodymo akimirką.

Kai tik muzika pradėjo groti, scena nušvito kvapą gniaužiančiomis efektingomis šviesomis, kuriomis pasirūpino prestižinės tarptautinės dizaino studijos Bybeau dizaineris ir artistas Beau McClellan. Įspūdingas modelis Irina Shyak ir kiti tarptautiniai modeliai po šiuo dangumi spindėjo kaip niekad anksčiau.  Modelis Irina debiutavo su Atelier PRONOVIAS vestuvine suknele pavadinimu Nuria. Naujo dizaino suknelė pasiūta iš krepo, dekoruota plunksnomis, kurios papuošė ilgas rankoves.  Ši suknelė pristatė vieną pagrindinių šio sezono tendencijų – minimalistines linija ir siluetą, kuris pabrėžia moteriškas formas.

Po Irinos Shayk sekė taip pat gerai žinomi modeliai Romee Strijd, Jac Jagaciak, Cindy Bruna ir Kate Grigorieva atitinkamai vilkėdamos naujos kolekcijos sukneles tokias kaip Natalia, Narciso, Nacer ir Nagore. Visos minėtos suknelės siūtos rankomis PRONOVIAS dirbtuvėse, o vėliau paverstos į nepakartojamą nuotakos apdarą.

Plaukų aksesuarai taip padėjo atidaryti PRONOVIAS pasirodymą; podiumu žingsniuojantys modeliai atrodė karališkai pasidabinę tiaromis ir kitais galvos papuošalais, kurie padėjo sukurti išbaigtą nuotakos įvaizdį.

Taip pat ant podiumo pasirodė naujo dizaino princesės stiliaus suknelės, kurios tiesiog sužavėjo visus pasirodymo svečius.  Įspūdingos žemę siekiančios pūstos vestuvinės suknelės su didelės apimties sijonais, itin grakščiai įliemenuota viršutine dalimi ir įvairiais struktūriniais sprendimais parodė iš ko susideda nuotakos svajonės.

Tačiau, šiais metai taip pat suspindėjo ir suknelės pasižyminčios moterišku minimalizmu, tokios kaip Nelly, Niagara, Niza, Noemi ir kitos.

Mes taip pat negalime pamiršti ir klasika tapusio vestuvinių suknelių audinio – nėrinių. Šantilje nėriniai šiame pasirodyme gavo ypatingai daug dėmesio. Jie dominavo daugelyje suknelių modelių sukuriant estetinę iliuziją ir pabrėžiant moteriškas formas.

Vienas didžiausių pasirodymo siurprizų buvo suknelė pavadinimu Elvira, kuri ant podiumo buvo pademonstruota su ilgu ir plačiu taftos audinio apsiaustu. Tafta tai naujas šio sezono audinys, įnešęs į kolekciją šviežumo ir lengvo plazdėjimo.

Kol visi troško dar daugiau šio nesibaigiančio šou siurprizų atėjo pasirodymo pabaiga, kuri buvo daugiau nei efektinga. Kuomet renginys jau ėjo į pabaigą pasirodė modelis Irina Shayk su trečiuoju savo įvaizdžiu ir efektingai žengė podiumu skambant pasaulinio garso atlikėjo Princo dainai „Purple Rain“. Kuomet suskambo pirmi šios dainos akordai, salėje spindėjusios šviesos tuo pat metu pasikeitė į romantiškai purpurinį apšvietimą – tai buvo išties jaudinantis momentas. O dar geresnis momentas buvo tuomet kai Irina podiumo gale atsigręžė nugara į žiūrovus, kad šie pamatytų efektingą suknelės užpakalinę dalį. Tai buvo ne šiaip suknelė, tai buvo tikras meno kūrinys iš nėrinių ir kristalų.

Pasirodymas „Le Ciel“ buvo uždarytas su trenksmu, kuomet ant podiumo karuselės principu pasirodė visi modeliai ir buvo pademonstruotos visos to vakaro suknelės. Taip pat ant podiumo išbėgo ir  kūrybos direktorius, šios kolekcijos sumanytojas Herve Moreau, kuris padėkojo publikai ir modeliui Irinai Shayk už tokį efektingą pasirodymą ir dar efektingesnę jo pabaigą. Žiūrovai plojo atsistoję ir taip atidavė padėką tiek kolekcijos autoriui, tiek modeliams už tokį nepamirštamą pasirodymą ir kolekcijos pristatymą.

Nuotraukų galeriją rasite čia