Nors nuotakos suknelė yra esminis įvaizdžio akcentas, bet tinkamai parinkti ir suderinti papuošalai bus tarsi „vyšnia ant torto“, suteiksianti išbaigtumo įspūdį, papildomos elegancijos ir prabangos. Vis tik renkantis papuošalus ir juos derinant tarpusavyje tikslinga vadovautis keliomis esminėmis taisyklėmis. Kokiomis?

 

Vestuvinių auskarų pasirinkimas

Minimalizmas – nepriekaištingo įvaizdžio karalius, tad minimalistiniai vestuviniai auskarai bus tobulas pasirinkimas prie bet kurio nuotakos suknelės silueto. Papildomo žavesio ir krislą prabangos auskarams suteiks briliantai – išskirtiniai akmenukai, dėl subtilaus žėrėjimo labai tinkantys nuotakoms.

Auskarus būtina derinti prie vestuvinės suknelės stiliaus. Jei suknelė itin puošni, prabangi, tuomet auskarai turėtų būti subtilesni. O jei suknelė kukli, bet elegantiška, minimalistinė, auskarus galima rinktis ir kiek didesnius, puošnesnius, pavyzdžiui, kabančius, dabintus briliantais. Bet taip pat nepersistenkite, nes vestuviniai auskarai neturi pasiglemžti vestuvinei suknelei skirto dėmesio.

 

Perlai – nemirštanti klasika

 

Subtiliai spindinčios perlų akutės ar kito stiliaus nemasyvūs, elegantiški auskarai su perliukais arba perlų apyrankė bus nepriekaištingas nuotakos įvaizdžio akcentas. Tiesa, natūralių perlų atspalvių paletė plati, todėl rinktis papuošalus reikėtų turint vestuvinę suknelę ar bent jos audinio pavyzdį – tik taip galėsite tiksliai priderinti spalvas.

 

Kaklas be papuošalų?

Būsimos nuotakos dažnai žvalgosi į įstabius kaklo vėrinius, bet juvelyrinių dirbinių ir mados žinovai neretai siūlo kaklą palikti be papuošalų. Kodėl? Nes yra labai nedaug vestuvinių suknelių tipų, prie kurių tinka kaklo papuošalas. Tad siekiant išvengti stiliaus klaidų kaklo papuošalo geriau atsisakyti. Nebent Jūsų suknelė turi gilią „V“ formos iškirptę.

 

Svarbus derėjimas tarpusavyje

Pasižvalgius vestuvinių papuošalų rinkoje nestebina didžiulis nuotakų noras įsigyti auskarus, kaklo papuošalą, apyrankę ir dar plaukų aksesuarą. Bet nepamirškite – derindamos vestuvinius papuošalus išlaikykite subtilumą. Jei segite auskarus, juo labiau masyvesnius, išraiškingesnius, tai kaklo papuošalo galimybės nė nesvarstykite. Apyrankė taip pat nėra būtina, nebent pasitenkinsite subtilia perlų eilute. Visgi ant nuotakos rankos puikuojasi kur kas reikšmingesnis aksesuaras – vestuvinis žiedas, todėl jo neturėtų nustelbti ekstravagantiška, pernelyg prabangi ir akį traukianti apyrankė.