karolina kurkova vilki pronovias vakarine sukneleTarptautinis PRONOVIAS suknelių modelis Karolina Kurkova Barselonoje, šių metų rugpjūčio 6 – tąją dieną vykusiame septintame „Starlite Gala” muzikos festivalyje tiesiog gniaužė kvapą pasirinkusi elegantišką raudoną PRONOVIAS vakarinę suknelę.

Šiai specialiai progai, Kurkova vilkėjo pritrenkiančio grožio, raudoną, krepo audinio vakarinę suknelę iš naujosios, 2017 – tųjų metų vakarinių suknelių kolekcijos. Čekų modelis efektingai atrodė su undinėlės silueto vakarine suknele, kuri išsiskyrė asimetriška iškirpte, o jos įvaizdį papildė aukso spalvos delninė iš PRONOVIAS aksesuarų linijos.

Apie PRONOVIAS mados grupę

PRONOVIAS mados grupė yra pasaulyje lyderiaujanti vestuvinių suknelių firma ir jau metai iš metų vestuvių rinkoje yra numeris vienas. PRONOVIAS prekės ženklas pirmuosius žingsnius žengė Barselonoje dar 1922 metais ir su laiku transformavosi ir tarptautinę, visame pasaulyje žinomą vestuvinių suknelių gigantę. Praėjusiai metais PRONOVIAS atšventė 50 metų sukaktį ir šiandien yra daugelio nuotakų svajonės išsipildymu.

Fotografas: Pilar Lopez Martin

SANTA salono Pronovias Fiesta 2017 – tųjų metų vakarinių suknelių kolekciją galite pamatyti čia