nauja parduotuves berlyneŠių metų, liepos mėnesio pradžioje daugiau nei 100 žmonių pritraukė naujos PRONOVIAS parduotuvės atidarymas Berlyne!

Būsimos Berlyno nuotakos nuo šios vasaros vidurio jau gali nebesijaudinti ir gražiausias PRONOVIAS firmos vestuvines sukneles galės įsigyti savo gimtąjame mieste – Berlyne! Naujoji PRONOVIAS parduotuvė atsidarė Vokietijos širdyje, šalies sostinėje Berlyne, pačiame miesto centre ir laukia visų Vokietijos sostinės nuotakų apsilankymo!

pronovias berlyneAtidarymo vakarėlis sutraukė daugiau nei 100 svečių ir smalsuolių, kurie užpildė kiekvieną parduotuvės kampelį. Parduotuvės atidaryme dalyvavo daugiau nei 100 nuotakų, taip pat „The Little Wedding Corner” blogerės Nina Suess ir Doreen Weenking, taip pat specializuotos spaudos nuotakoms atstovai, tokie kaip Braut ir Hochzeit. Vakarėlio DJ neleido svečiams liūdėti, taip pat parduotuvės pristatymo svečiai galėjo mėgautis saldžiomis vakarėlio vaišėmis bei pamatyti naujausią, 2016 metų PRONOVIAS vestuvinių suknelių koleckiją!

Ar norite sužinoti daugiau apie naujają PRONOVIAS parduotuvę? Mes Jums galime papasakoti ir daugiau įdomių detalių!
Parduotuvės patalpos užima daugiau nei 400 kvadratinių metrų, kuriuos sudaro 4 kambariai ir devynios matavimosi kabinos, kurios yra atskirtos viena nuo kitos ir taip yra sukuriama patogi ir intymi erdvė būsimai nuotakai matuotis vieną suknelę po kitos.

pronovias parduotuve berlyneParduotuvė yra nuostabioje vietoje, įsikūrusi Kurfurstendamm ir Clausewitzstrasse gatvių sankirtoje, viename komerciškiausių rajonų Vokietijos sostinėje.

Naujosios PRONOVIAS parduotuvės atidarymas Berlyne parodo, jog PRONOVIAS firma yra įsipareigojusi pagerinti paslaugų prieinamumą, bet kurioje pasaulio vietoje ir taip siekia suteikti galimybę nuotakoms iš bet kurio pasaulio kampelio surasti savo svajonių suknelę!

SANTA salonas yra oficialus PRONOVIAS atstovas Lietuvoje. Mes įsikūrę Vilniuje, Pamėnkalnio g. 19. Nepakartojamas PRONOVIAS vestuvines sukneles galite pamatyti mūsų svetainėje www.nuotaka.com

Dėl apsilankymo mūsų salone tartis iš anksto nereikia, todėl su malonumu lauksime Jūsų atvykstant, o mūsų salono darbuotojos padės Jums surasti savo svajonių suknelę. Iškilus klausimams rašykite: info@nuotaka.com arba skambinkite!

Tel. nr.: +37067135775, +37052622257.