Pavasaris, tikriausiai yra tas metų laikas, kuris mums atneša daugiausia džiaugsmo. Sustingus gamta bunda iš žiemos miego, sproginėja medžių pumpurai, o gėlės pražysta gražiausiais žiedais. Taip nejučia visa gamta nusidažo ryškiausiomis spalvomis. Žmonės pradeda daugiau šypsotis, ryškiau rengtis, o laisvalaikį vis dažniau leidžia gamtoje. Kadangi pavasaris yra kupinas privalumų, tikriausiai, nesudvejosite mumis ir mūsų teiginiu, jog šis metų laikas yra bene geriausias metas vestuvėms. Tačiau, kad tą įrodytumėme visu 100%, norime Jums pateikti 5 teiginius, kodėl pavasaris yra geriausias metas mainyti aukso žiedus.

  1. Bundanti gamta

Pirmasis faktas, kurio nei mes, nei Jūs negalėsite paneigti, tai pavasarinis gamtos grožis. Kaip jau minėjome, matyti kuomet gamta ir viskas aplinkui keliasi iš žiemos sąstingio yra tiesiog nerealu. Tuo metu viskas atrodo taip gyva. Būtent tai turės įtakos ir Jūsų vestuvinei fotosesijai, šventės aplinkai, svečių bei jaunavedžių aprangai, gėlėms. Jūsų nuotraukos bus kupinos saulės ir ryškių spalvų, o Jūsų svečiai turės didesnį aprangos pasirinkimo diapazoną. Kalbant apie aprangą, jaunoji taip pat galės rinktis vestuvinę suknelę tiek ilgomis rankovėmis, tiek be rankovių. Tiek trumpą vestuvinę suknelę, tiek tokią, kuri turi ilgiausią šleifą. Kadangi pavasarį gamta išties lepina savo grožiu ir optimalia oro temperatūrą, drąsiai galite šventę organizuoti lauke, kadangi karštis nebus toks alinantis kaip vasarą.

  1. Pavasarinių gėlių įvairovė

Pavasaris ypatingas dar ir dėl to, kad gali pasiūlyti didžiulę įvairovę gražiausių gėlių, kurios bus komponuojamos tiek į jaunosios puokštę, tiek į šventės vietos dekorą. Tulpės, narcizai, jurginai ir kitos pavasarinės gėlės šiuo metų laiku ne tik bus šviežios ir gyvos, tačiau atsižvelgiant į sezoniškumą, jų kaina turėtų būti optimalesnė. Kalbant apie gėlių šviežumą, pavasaris šiuo klausimu taip pat yra dėkingas. Jeigu vasarą kyla rizika, jog gėlės nuvys, nebe atrodys tokios šviežios ir Jūsų dekoratoriui teks rūpintis vėsia gėlių laikymo patalpa, pavasarį tokios rizikos galite išvengti. Pavasario saulė nėra tokia kaitri, jog alintų gėlės, o oro temperatūra nebus tokia aukšta, jog Jūsų gėlės nuvystų.

  1. Daugiau laisvų paslaugų tiekėjų

Nors, teigiama, jog vestuvių sezono pradžia yra pavasaris, didžiausias šios šventės bumas yra maždaug gegužės-rugsėjo mėnesiais. Kadangi dauguma jaunavedžių gaudo vėlyvus pavasario ir vasaros savaitgalius, vestuvinių paslaugų tiekėjai tokiu metu yra rezervuoti keletui metų į priekį. Mes tikrai nesakome, jog balandžio mėnesį gausite laisvą paslaugų tiekėją paskambinę bet kada, vienaip ar kitaip šventės planavimą reikėtų pradėti gerokai anksčiau, tačiau gauti laisvą paslaugų tiekėją balandį yra daug didesnė tikimybė, nei laisvos vietos liepos ar rugpjūčio mėnesiais.

  1. Mažesnės kainos

Tiems jaunavedžiams, kurių vestuvių biudžetas yra ribotas, taip pat siūlome rinktis pavasarį, kaip savo šventės laiką. Kaip žinia šiltaisiais metų mėnesiai, kuomet vestuvių šventės vyksta nuolat, vestuvinių paslaugų tiekėjų kainos yra ženkliai didesnės, nei ne sezono metu. Pavasarį šiuo klausimu išties galite sutaupyti. Kadangi vestuvių sezonas dar tik įsivažiuoja, paslaugų tiekėjų kainos dar nėra taip užkeltos lyginant su vasara. Vasarą daugybė jaunavedžių kovoja dėl laisvų savaitgalių ir geidžiamų paslaugų tiekėjų, ko pasekoje minėti tiekėjai gali kelti savo paslaugų kainos. Kitaip tariant – konkurencija turi didelę įtaką kainų kilimui.

  1. Tobulas laikas medaus mėnesiui

Net neabejojame, jog po vestuvių šventės planuojate keliauti kopinėti medaus, todėl apie šią išvyką taip pat reikėtų pagalvoti. Ar pastebėjote, jog pavasario kelionės yra pigesnės, nei vasaros? Tam taip pat įtakos turi konkurencija tarp žmonių, kurie dažniausiai atostogauja vasaros metu. Vasarą ir taip apstu turistų ir atostogų išsiilgusių keliautojų, o pavasarį ši tendencija nėra tokia ryški, todėl būtent dėl šių priežasčių kelionių organizatoriai siūlo specialius pavasario atostogų pasiūlymus patraukliomis kainomis. Todėl tikėtina, jog Jūsų povestuvinė kelionė atsieis mažiau. Kita priežastis, kodėl pavasaris yra tinkamiausias metų laikas medaus mėnesiui yra oro temperatūra. Pietų šalyse vasarą oras įkaista net iki 40 laipsnių karščio, o tai reiškia ne visai poilsį, o alinančią saulę, kuri siurbs iš Jūsų energiją. Pavasarį turistų bei jaunavedžių pamėgtose šalyse, oro temperatūra būna ypač optimali. Galima pajausti tikrą vasarą, tačiau ne alinančią, o maloniai šildančią ir lepinančią.