progine sukneleIšleistuvių sezonas artėja. Universitetų ir kolegijų studentai atsakingai ruošiasi baigiamiesiems egzaminams, bet kartu ir nepamiršdami išleistuvių vakaro. Merginos noriai kimba į savo svajonių suknelės paieškas, kiekviena nori šį vakarą suspindėti. Tad šiame straipsnyje pasidalinsime karščiausiomis 2013 – ųjų metų išleistuvių suknelių aktualijomis.

Išleistuvės yra labai reikšminga proga gyvenime, ypač universitetų ir kolegijų studentams. Kai kuriems tai reiškia studentiško gyvenimo pabaigą, kai pagaliau jie yra kvalifikuoti bei galintys siekti savo karjeros aukštumų. Išleistuvės – tai lyg vieno gyvenimo etapo pabaiga.

Taigi, jeigu jau nusprendėte dalyvauti išleistuvių ceremonijoje, Jums būtina surasti pačią gražiausią suknelę. Yra daugybė variantų. Priklauso nuo to kokia Jūsų išleistuvių tema ir suknelės stilius – kokteilinė, vakarinė, oficiali ar tiesiog vasariškai plazdanti.

Jūsų suknelės spalva išleistuvių ceremonijos metu turėtų būti nei per daug spalvinga, nei per daug blanki, juk mokslo baigimo ceremonija visad būna oficiali. Toliau seks pasiūlymai kaip stilingai atrodyti.

Spalva

Prieš pradėdamos ieškoti savo nepakartojamos išleistuvių suknelės, turėtumėte apsvarstyti, kokios suknelės norėtumėte. Tai turės didelę įtaką renkantis suknelę. Spalva yra vienas iš svarbiausių aspektų renkantis suknelę. Taigi, kaip ir ankščiau minėjome spalvų gradacija neturi būti didelė.

Galite rinktis šias spalvas: balta, alyvinė, šviesiai geltona, šviesiai žalia, mėlyna, rožinė, persikų, pilka, juoda, juoda ir t.t. Nepriekaištingai balta ir dramblio kaulo – tai pačios populiariausios spalvos, kurios naudojamos išleistuvių ceremonijos metu. Galite rinktis spalva pagal savo odos spalvą, stilių ir t.t.

Siluetas

Trumpa ar ilga suknelė atrodys puikiai. Tačiau jei norite išbandyti ką nors naujo, rinkitės suknelę kurios priekinė dalis žaismingai trumpa, o galinė elegantiškai krentanti ir ilga. Tai formalus ir laisvas stilius kartu.

Laisvas stilius

Kokteilinė suknelė – patogiausias suknelės modelis mokslo baigimų ceremonijai. Suknelė gali būti įvairių spalvų ir dizaino. Baltos, dramblio kaulo, kreminės ir smėlio spalvos suknelės ypač populiarios baigimų šventės metu, tačiau galima pasirinkti nemažai variantų kaip atrodyti nepakartojamai. Pavyzdžiui, galima rinktis įvairių formų iškirptę: U formos, V formos, be petnešėlių ir t.t.

Įvairios suknelės be rankovių. Dar daugiau, kai kurios specialaus dizaino, pavyzdžiui, atvira nugara arba su įvairiais iškirpimais Tai leis jaustis dar labiau išsiskiriančiai iš minios. Beje, raštuotas audinys dar viena 2013 – ųjų tendencija. O blizgučiai Jūsų suknelę padarys dar gražesne.

Formalus stilius

Oficialiomis suknelėmis paprastai laikomos krentančios iki žemės suknelės, kurios dėvimos vakaro ceremonijos metu. Formalioms suknelėms siūti dažniausiai yra naudojami satinas ir tiulis, tafeta, šifonas ir t.t. Jie sujungti įvairiomis detalėmis. Diržai, raukiniai, nėriniai bei daugelis kitų elementų, kad suknelė atrodytų stilingai ir patraukliai. Suknelė su spindinčiais blizgučiais ir karoliukais gali atrodyti svaiginančiai bei gundančiai.