vestuves per kaledasJeigu jūsų vestuvių šventė žiemą ir jums be proto patinka Kalėdos, kodėl gi šių švenčių nesuporavus? Negalvokite, jog to negalite padaryti, nes tikrai galite. Kalėdų akcentai ir Kalėdinė atmosfera žiemos vestuvėse yra visiškai normalus sprendimas, kadangi apskritai visas šaltasis laikotarpis asocijuojasi su šventiniu šurmuliu, dovanomis ir žinoma Kalėdomis! Taigi, kaip Kalėdas atnešti į savo vestuvių šventę? Pateikiame jums keletą Kalėdinių idėjų!

Kalėdinis nuotakos įvaizdis

Kiekviena nuotaka planuojanti Kalėdines vestuves turėtų pradėti nuo savęs. Paverskite save tikra princese ir pati spinduliuokite Kalėdinę dvasią. Plaukus puoškite blizgučiais, žibančiais aksesuarais ar vainikėliais, tiaromis, lankeliais, kurie būtų Kalėdiški. Kalėdų spalvos, tokios kaip raudona, žalia, balta ar sidabrinė puikiai tiks ir jūsų plaukuose. Taip pat šios spalvos gali dominuoti ir jūsų vestuvinėje puokštėje. Jeigu jūsų vestuvių puokštė bus balta, galite ją puošti sidabriniais blizgučiais, kurie sukurs įstabų žieminį efektą ir puikiai atskleis Kalėdų temą.

Kalėdinis pamergių įvaizdis

Jeigu norite visiškai perteikti Kalėdinę dvasią, papuoškite savo pamerges išskirtinėmis suknelėmis. Tobuliausiai atrodys auksinės blizgančios ar sidabrinės pamergių suknelės, kurios atrodys išties Kalėdiškai. Pamergės gali labiau eksperimentuoti su suknelių spalva, negu nuotaka, todėl pasinaudokite tuo. Lygiai taip pat įneškite Kalėdinės dvasios ir į pamergių puokštes. Naudokite blizgučius, sidabrinę, baltą ar raudoną spalvas, galite eksperimentuoti su dirbtiniu sniegu. Panaudokite blizgius, spindinčius aksesuarus, tiek plaukuose, tiek ant kaklo ar rankų. Trumpai tariant – įvaizdžiui suteikite spindesio.

Kalėdinis šventės dekoras

Jeigu norite išties Kalėdiškų vestuvių, žinokite, be žaliaskarės eglutės tikrai neapsieisite. Tačiau, būtent Kalėdinė eglutė gali būti pagrindinis Kalėdinis akcentas. Rinkitės efektingą, gyvą eglutę iki lubų ir išpuoškite ją įvairiais žaisliukai bei lempučių girliandomis. Tai bus ne tik nuostabi dekoracija, bet ir šventinės nuotaikos kurstytoja. Eglutė, lemputės, girliandos ir žaisliukai sukurs itin jaukią ir šventišką atmosferą. Tačiau, vien tik eglutės gali neužtekti, norint jog šventės dekoras būtų išbaigtas. Kur tik galite įterpkite Kalėdinę dvasią. Puoškite langus, arkas, stalus, kėdes ir visa kitą.  Kuo daugiau dirbtinio sniego, blizgučių, žalios, sidabrinės, baltos spalvos ir kitų Kalėdinių papuošimų, tuo jūsų šventė bus Kalėdiškenė.

Kalėdinis šventės meniu

Norint, kad Kalėdinė atmosfera tiesiog tvyrotų ore, turite padirbėti ir su savo šventės meniu. Patiekite tokius patiekalus, kokius gaminate per Kalėdas arba tokius kuriuos gamina jūsų mama, močiutė ar teta. Pateikti patiekalai ir užkandžiai taip pat turi dvelkti Kalėdomis. Puikiai tiks kepta antis, žąsis, kalakutas ar kumpis. Žuvis su įmantriais priedais bei įdarais. Taip pat nepamirškite Kalėdinių sausainių su įvairiais Kalėdiniais papuošimais bei skaniausių Kalėdinių pyragų su aguonomis. Nepamirškite ir karšto kvapnaus vyno, kuris sušildys šventės svečius.