Jeigu moterys žinotų kokio silueto proginės suknelės joms tinka, tikriausiai kiekviena jų sutaupytų begalę laiko ieškodamos tos vienintelės vakaro gražuolės. Mes matome sukneles, jomis žavimės ir galvojame kaip puikiai jos atrodytų ant mūsų. Tačiau, atėjus laikui matuotis, suvokiame, jog šis suknelės modelis mus storina, trumpina mūsų kojas, paslepia liemenį ir išryškina mūsų problemines kūno vietas. Tam, kad išvengti tokių nesusipratimų, reikėtų ne aklai sekti gražias sukneles, o tikslingai ieškoti tokių kokios tinka būtent jums. O tai paprasčiausia padaryti žinant savo kūno tipą ir kokie siluetai tam tipai būdingi. Taigi, o koks jūsų kūno tipas?

Kūno tipas SKINNY (liesas)

Skinny kūno tipas apibūdinamas kaip liesas ar smulkaus sudėjimo. Turint tokį kūno tipą reikėtų vengti tik vieno dalyko – dar labiau sumažinti formas. Rinkitės tokias progines sukneles, kurios suteiktų išraiškingesnes formas. O tai padaryti gali įdomesnių konstrukcijų ir dizainų proginės suknelės, klostės, raukiniai, siūviniai ar įvairiausi papuošimai. Turinčios skinny kūno tipą merginos gali nebijoti eksperimentuoti, kadangi joms tinka ir įvairios audinių variacijos, ir skirtingų siluetų modeliai.

Kūno tipas TRIKAMPIS

Pavadinimas jau pats savaime nubrėžia vaizdinį mintyse kaip atrodo šis kūno tipas. Trikampis apibūdina tokį kūno tipą, kuomet pečiai yra siauresni už klubus, o žiūrint iš šono galima įžvelgti trikampio formą. Turint tokį kūno tipą svarbiausia rasti balansą: kai ką pabrėžti, kai ką sušvelninti. Jeigu jūs esate trikampis rinkitės tokią proginę suknelę, kuri pabrėžia pečius ir šiek tiek maskuoja klubus. Tam puikiai tiks A linijos proginės suknelės. Pečių liniją pabrėžkite juos atidengiant, o klubus – priešingai, šiek tiek paslėpkite. Nesirinkite klubus aptempiančios proginės suknelės, bet venkite ir per daug pūstų sijonų. Taip pat galite pabrėžti liemenį dirželiu, kaspinėliu ar kitu papuošimu.

Kūno tipas APVERSTAS TRIKAMPIS

Apversto trikampio kūno tipas bus priešingas pastarajam – platūs pečiai ir siauri klubai. Tokiu atveju reikėtų daugiau dėmesio skirti apatinei kūno daliai ir atitraukti dėmesį nuo pečių linijos. Norint pasiekti balansą ir sukurti proporcingą siluetą nereikėtų apnuoginti pečių. Galite drąsiai rinktis proginę suknelę su V formos iškirpte, kuri pailgins viršutinę kūno dalį ir pirmenybę teikti šiek tiek platesnio sijono suknelėms. Apatinę kūno dalį, šiuo atveju siaurus klubus, vizualiai padidinsite pasirinkdamos proginę suknelę su paaukštintu liemeniu, lengvai pūstu ar klostuotu sijonu. Nepatariama rinktis ypač standžių audinių, tokių kaip mikado šilkas. Suknelės sijonas taip pat gali būti sudarytas iš daugiau nei vieno sluoksnio, ko pasekoje taip pat vizualiai padidinsite klubų apimtį.

Kūno tipas SMĖLIO LAIKRODIS

Vienu moteriškiausiu kūno tipu tituluojamas smėlio laikrodis pasižymi proporcingu pečių ir klubų pločiu bei grakščia liemens linija. Šis kūno tipas išties yra labai moteriškas ir dėl to nereikėtų nieko slėpti, o priešingai – pabrėžti. Tačiau, niekuomet nereikia perlenkti lazdos ir viską reikėtų daryti skoningai. Norint rasti tobulą proginę suknelę smėlio laikrodžio figūros savininkei, reikėtų ieškoti tokios, kuri būtų su V formos ar lengvai nuleista pečių linijos iškirpte. Reikėtų vengti pūstų ar klostuotų sijonų ir pirmenybe teikti tokiems siluetams, kurie šiek tiek aptempia klubus. Proginės suknelės su išryškinta liemens linija taip pat būtų puikus pasirinkimas, kuris tikriausiai geriausiai parodytų jūsų figūros privalumus.

Kūno tipas OBUOLYS

Kūno tipas obuolys yra priskiriamas prie stambesnio kūno sudėjimo figūros, kuomet ir viršutinė, ir apatinė kūno dalis yra pilnesnė, tačiau priešingai nei smėlio laikrodžio, talija nėra išryškinta. Čia visos kūno linijos yra tarsi vienodo pločio, todėl jam geriausiai apibūdinti tinka obuolio sąvoka. Obuolio kūno tipą turinčios merginos turėtų stengtis paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus, stengtis savo kūnui suteikti išraiškingesnes formas. Norint to pasiekti reikėtų rinktis standesnio audinio, griežtesnių konstrukcijų proginę suknelę, kuri kūnui tarsi suteiktų formas, įliemenuotų ar kitaip formuotų jūsų linijas. Ieškokite tokių proginių suknelių, kurios vizualiai pailgintų figūrą taip formuodamos liemens liniją. Venkite horizontalių detalių, linijų.

Visas mūsų salono proginių suknelių kolekcijas rasite ČIA

Visas mūsų salono vakarinių suknelių kolekcijas rasite ČIA