vestuvinis kostiumasJūs esate vyras ir Jūs sulaukėte kvietimo į draugų vestuves? Nuostabu! Laikas švęsti ir pasidžiaugti draugų laime! Tačiau, tikriausiai ne vienam vyrui iškyla klausimas: Ką apsirengti, jog atrodyčiau tinkamai? Moterims daug paprasčiau, kadangi informacijos apie aprangos subtilybes jos gali rasti daug daugiau. Tiek internete, televizijoje, žurnaluose ar įvairiuose forumuose gausu patarimų moterims, ką šios turėtų vilkėti atitinkamos šventės metu ir kokia apranga yra priderama, o kokios geriau vengti.

Vyrams – sudėtingiau. Informacijos daug mažiau, o ir pasirinkimo galimybės išties mažesnės. Tačiau, tai nereiškia jog ir išsirinkti tinkamą aprangą bus daug paprasčiau. Mieli, džentelmenai, skubame Jums į pagalbą! Norime Jums duoti keletą patarimų, kurie turėtų Jums padėti renkantis aprangą į vestuvių šventę! Prisiminkite šias kelias nesudėtingas taisykles ir pasiruošimas draugų šventei bus daug paprastesnis!

Pradedant kalbėti apie vyro aprangą, norime priminti, jog kostiumas yra neišvengiamas ir būtinas kiekvieno vyro spintoje. Jeigu vestuvės yra rengiamos dienos metu ir vasaros laikotarpiu, kostiumas gali būti lininis ir įvairesnių spalvų. Kodėl mes siūlome liną? Linas yra natūralaus pluošto audinys, kuris yra lengvas bei pralaidus, todėl leidžia kvėpuot odai. Kalbant apie spalvas, tinkamiausios būtų balta, rusvai gelsva, mėlyna ar pilka. Vestuvės paplūdimyje suteikia laisvę neryšėti kaklaraiščio, kadangi tai yra mažiau formali vestuvių šventė, lyginant su vestuvėmis bažnyčioje.

Jeigu vestuvių šventė yra organizuojama šiltą vasaros vakarą lauke, geresnis pasirinkimas bus tamsesnių spalvų kostiumas. Juodas arba tamsiai mėlynas kostiumas, šiuo atveju būtų geriausias pasirinkimas. Vestuvės, kurios yra rengiamos kitais metų laikais ir uždarose patalpose, reikalauja griežtesnės bei reiklesnės aprangos, daug variacijų čia nėra.

klasikinis vestuvinis kostiuamsTuo atveju, jeigu rengiamos vestuvės yra itin elegantiškos ir prabangios, geriausias pasirinkimas vyrams būtų smokingas.

Kita svarbi aprangos detalė yra aksesuarai. Kalbant apie juos, taip pat reikėtų žinoti ką su kuo derinti ir kokias spalvas rinktis. Vestuvių šventėje, peteliškė yra geresnis pasirinkimas, nei kaklaraištis. Jeigu Jums reikalingas diržas, jis turėtų būti kuo įmanoma paprastesnis ir  juodas spalvos. Kaip taisyklė – diržas turi tobulai derėti su batais. Sąsagos turėtų būti sidabrinės spalvos, jeigu vestuvės yra švenčiamos dienos metu, arba auksinės, jeigu vestuvių šventė vyksta vakare.

Kiekvienas vyras turėtų žinoti, jog įvairūs sportbačiai, sandalai ar kita kasdieninio nešiojimo avalynė, taip pat džinsai ir įvairūs megztukai yra visiškai nepriimtina apranga vestuvių šventei. Todėl, kad ir kokie prabangūs bus Jūsų naujieji Armani džinsai – pamirškite juos! Žinoma, tai nereiškia, jog patogumas yra uždraustas. Tokiose šventėse yra daug šokama bei linksminamasi, todėl turėtumėte išsirinkti tokį kostiumą, kuris būtų ne tik išvaizdus bei tinkamas, tačiau taip pat ir patogus.

Taip pat norėtumėme priminti, jog aprangos kodo, jeigu jis yra nurodytas kvietime, paisyti yra privaloma, todėl susitaikykite su tuo ir pasirinkite aprangą, kuri neišeina iš aprangos kodo rėmų.

SANTA salone rasite platų vyriškų kostiumų, frakų ar smokingų pasirinkimą: http://vyriskaskostiumas.lt/