ka kviesti i vestuviu vakareliNuspręsti kas priklauso Jūsų vestuvių svečių sąrašui, o kas ne – yra tikras žygdarbis, o sudaryti tokį sąrašą yra itin sudėtinga užduotis. Nors Jūs ir norite įtraukti į svečių sąrašą tuos kuriuos mylite, ne visada gali pavykti tai padaryti. Jau net nekalbame apie, jog išbraukus tam tikrus žmones gali kilti tikra drama. Siekiant Jums padėti sudarinėjant savo vestuvių svečių sąrašą, mes pateikiame Jums keletą patarimų į ką turėtumėte atkreipti dėmesį nuspręndžiant kas dalyvaus Jūsų vestuvių vakarėlyje, o kas ne.

ka kviesti i vestuviu vakareli 2Pirmiausia turėtumėte nuspręsti kur vyks Jūsų vestuvių vakarėlis. Jeigu numatytoje vietoje yra nustatytas žmonių limitas Jūs turėtumėte tai išsiaiškinti prieš sudarant svečių sąrašą. Kitas žingsnis yra nuspręsti, kas Jūsų svečių sąraše turi būti nenuginčijamai. Tai padryti paprasta: galvokite apie tuos žmones, kurie būtinai turi dalyvauti Jūsų vestuvių vakarėlyje. Jūsų pamergės bei pabroliai, artimiausi draugai ir šeimos nariai bei giminaičiai, kuriuos norėtumėte matyti.  Jeigu esate prieštaringai nusiteikę dėl vieno ar kito svečio, tikriausiai jo nereikėtų įtraukti į svečių sąrašą.

Galiausiai, skirkite laiko apgalvoti kas tikisi pakvietimo į Jūsų vestuves, o kas galėtų įsižeisti pakvietimo nesulaukę. Pagalvokite apie kolegas iš darbo ar tolimus giminaičius. Nesvarbu kokią vietą Jūsų gyvenime užima minėti žmonės, pagalvokite apie tai kokie artimi Jums jie yra. Kadangi giminaitis yra svarbus, tačiau jeigu su juo visiškai nebendraujate jo gali ir nebūti svečių sąraše. Tačiau, kolega iš darbo su kuriuo kasdien bendraujate tiek darbe, tiek laisvalaikiu gali būti Jums daug artimesnis, nei tikras giminaitis ir tikriausiai jį į vestuvių sąrašą įtraukti reikėtų. Ir patikėkite, Jums tikrai nereikia pakviesti visų svečių, kurie tiesiog nori Jus pasveikinti. Po ceremonijos Jus pasveikinti gali norėti daug kas, net ir ne visai artimi žmonės, tačiau į vestuvių vakarėlį tų žmonių Jums kviesti nebūtina.