spalvota sukneleJOVANI PROM 2015 kolekcija tai geriausias šių mados namų atspindys, kadangi suknelės sukurtos nuo galvos iki kojų tobulai įrėminant JOVANI kuriamą madą ir formuojamą įvaizdį. Naujai panaudoti gėlių elementai vakarinių suknelių modeliuose atrodo netikėtai, tačiau tai akimirksniu prideda žavesio  šiai kolekcijai. Dizaino direktorė Julie Durocher, praleido keletą mėnesių ieškodama modelių, kurie būtų unikalūs, tačiau taip pat ir pakankamai sudėtingi, tam, kad vėliau būtų galima sukurti tokias sukneles, kurios šaukte šauktų, jog tai JOVANI kūrinys.
Procesas, kuris virto į suknelių modelių paieškas buvo varginantis, kadangi ne visuomet pirmoji dizaino versija yra tokia kokios ieškota. Dažniausiai, pirmoji modelių versija yra tarsi atspirties taškas, kuomet vėliau tas tobulas modelis virsta į suknelę. Dizaineris dažniausiai suranda tinkamą spalvą, audinį, ar suknelės formą, kuri įkvepia jį ir padeda jam sukurti modelį, kuris geriausiai tiktų JOVANI ir visoms mados namų klientėms. Kuo daugiau dizaineris dirba ties suknelių  modeliais, tuo kūrybiškesnės ir unikalesnės suknelės gimsta.

vakarine sukneleApnuoginti pečiai, atvira nugara, nesimetriškos formos tapo kolekcijos PROM 2015 skiriamuoju ženklu ir suknelių modeliai iš paprastų pavirto į  JOVANI ypatinguosius. Šiais metais į kolekciją yra įtrauktas platus asortimentas įvairių spalvų Mikado šilko suknelių. Pūstesnė suknelių apačia sukuria moteriškumo iliuziją, kuri puikiai tinka įvairioms kūno formoms ir tipams.

Suknelės pasiūtos iš brangaus tankesnio šilko mišinio, kadangi tai labiau tinka vėsesniems vakaro renginiams. Naujas audinys padėjo unikaliai kolekcijai nuo įprastos vilnos, plono šilko ir įprastų nėrinių suknelių (kas anksčiau ir buvo naudojama kuriant),  pavirsti į skirtingą unikalų suknelių  rinkinį. JOVANI panaudojo šį audinį neįprastu būdų taip iš naujo atrasdamas  savo egzistavimą ir atkurdamas savo galimybes rinkoje.

Kol JOVANI plėtėsi naujojoje teritorijoje su audinių paieškomis, jie taip pat neapleido žibėjimo ir blizgesio, kuris ir padarė JOVANI žinomais mados namais. PROM 2015 kolekcija yra pripildyta karoliukų, kristalų, cirkonio ir nuostabiai išgražintų aplikacijų. Derinant naujus modelius ir audinius, JOVANI sukūrė naują vakarinių suknelių skyrių.