Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Išleistuvių suknelės

Išleistuvės yra išties svarbi šventė kiekvieno abituriento gyvenime. Tai tarsi vieno etapo pabaiga ir naujo pradžia. Tai daugiau nei 10 metų darbo ir rezultatų vainikavimas. Kadangi mokyklos išleistuvės būna vieną kartą gyvenime, kiekvienas abiturientas nori atrodyti nepriekaištingai, ypač, abiturientės merginos. Išleistuvių suknelė yra būtinas šios šventės akcentas, todėl kiekviena mergina jau iš anksto ieško tos vienintelės išleistuvių suknelės, kurią vilkės nepamirštamą mokyklos baigimo vakarą.

Kokią suknelę rinktis mokyklos išleistuvėms?

Vienas svarbiausių įvykių abiturientų ir apskritai paauglių gyvenime – tai mokyklos išleistuvių šventė. Kiekvienas jaunuolis šią dieną nori atrodyti šventiškai, stilingai, jaunatviškai. Vaikinams didelių problemų dėl išleistuvių šventės aprangos kilti neturėtų, tačiau merginos dažnai susiduria su dilema kokią suknelę vilkėti? Išleistuvės yra tokia šventė, kuri neturi griežto aprangos kodo, todėl galite puoštis tiek ilga, tiek ir trumpa progine suknele. Suknelė turėtų būti puošni ir stilinga, tačiau jokiais būdais ne vulgari ar iššaukianti. Gražiausios išleistuvių suknelės yra tokios, kurios išties puošia ir jūsų įvaizdžiui suteikia reikiamo spindėjimo. Pagrindinė jūsų užduotis išleistuvių šventėje – pabrėžti jaunystę ir atrodyti šventiškai.

Išleistuvių suknelės yra tokios, kurias vilkėsite tikriausiai tik vieną kartą, todėl prieš įsigyjant išleistuvių suknelę pagalvokite apie tai kokiu būdu tai padarysite. Ar suknelę pirksite parduotuvėje? Ar nuomositės salone? O gal įsigysite internetu? Jeigu svarstote apie suknelės pirkimą parduotuvėje ar salone, aplankykite keletą proginių suknelių vietų, pasikonsultuokite su ten dirbančiomis konsultantėmis – stilistėmis, jos turėtų padėti įsigyjant išleistuvių suknelę. Jeigu suknelę ketinate pirkti internetu, išsiaiškinkite tikslų suknelės dydį ir reikiamus išmatavimus, kiek laiko užtruks kol ją gausite, pasidomėkite apie audinį, grąžinimo sąlygas ir kt..

Daugybė merginų įvertinusios, jog išleistuvių suknelę vilkės tik vieną kartą, dažnai renkasi nuomos paslaugą. Nuomota suknelė yra patogi tuo, jog po šventės jums nereikės galvoti kur tą suknelę dėti ar kam parduoti. Ją tiesiog grąžinsite į suknelių nuomos saloną ir dėl to jaudintis nebereikės. Nepamirškite, jog suknelės nuoma visuomet bus pigesnė nei jos pirkimas, todėl pasirinkusios šią paslaugą jūs dar ir sutaupysite.

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA yra įsikūręs Vilniuje ir gali pasiūlyti tiek ir išleistuvių suknelių pardavimo, tiek ir nuomos paslaugas. Neabejojame, jog kiekviena abiturientė ras tą vienintelę išleistuvių suknelę, o mūsų salono stilistės padės susikurti išskirtinį ir įsimintiną išleistuvių įvaizdį.

Tai vis tik, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis išleistuvių suknelę? Norime jums pateikti keletą svarbių ekspertų patarimų, kurie padės išsirinkti tą vienintelę suknelę.

  • Esminė taisyklė – daugiau yra mažiau. Suknelė turėtų būti išskirtinė iš šventiška, tačiau ne per daug atvira, vulgari ar apnuoginanti. Venkite gilių iškirpčių, stipriai apnuoginto kūno, ypač trumpų suknelių modelių.
  • Rinkitės gaivias ryškias, vasariškas spalvas. Jaunoms merginoms puikiai tiktų geltonos, žalios, alyvinės spalvos suknelės.
  • Nesirinkite juodos ir baltos spalvos suknelių. Baltą spalva palaikykite savo vestuvėms, o juodą…. Nors maža juoda suknutė yra tikra klasika, tačiau juoda suknelė neatrodys jaunatviškai ir šventiškai.
  • Rinktis ilgą ar trumpą suknelę, čia jau merginos skonio reikalas. Trumpa suknelė pabrėžia nerūpestingą jaunystę, ilga itin įspūdingai atrodys šokant išleistuvių valsą. Taip pat reikėtų atsižvelgti kur vyks šventė. Jei gamtoje, galbūt patogiau būtų su trumpesne suknele. Jei išleistuvės vyks mieste, su ilga suknele atrodysite kaip princesė.
  • Audinys turėtų būti lengvas, plazdenantis. Itin gražu dirbtinės gėlės, kurios pagyvina suknelę. Jos gali būti segamos ant petnešėlių, liemens, klubų. Vietoje dirželio galima susijuosti gražiu šilkiniu kaspinu. Jei merginos figūra šiek tiek stambesnė, tuomet labiau tiks tiesesnio silueto suknelė, gali būti šiek tiek krentančios klostės. Turinčioms mažą krūtinę, nereikėtų rinktis suknelės su atvira iškirpte.

Taip pat privalu apsvarstyti ir šukuosenas bei makiažus. Gan dažnai jaunos merginos, moksleivės, abiturientės mėgtsa naudoti pakankamai daug makiažo, todėl ir išleistuvės ne išimtis. Čia nereikėtų persistengti. Išleistuvių šventė dažnai vyksta iki pat vėlumos ar net paryčių, todėl vakaro pabaigoje makiažas jau nebeatrodo taip įspūdingai kaip šventės pradžioje. Tam, kad visą vakarą atrodytumėte gražiai rinkitės kuo natūralesnį makiažą, kuris pabrėš jūsų jaunystę, o ne storą makiažo sluoksnį, kuris tai užmaskuos. Šukuosena taip pat neturėtų būti ypač sudėtinga, kadangi garbanos bei didžiuliai sudėtingi kuodai iki šventės pabaigos gali išsileisti. Mergina per išleistuves turėtų atrodyti jaunatviškai.

Taigi svarbiausias vakaro akcentas yra išleistuvių suknelė. Tačiau, atsiminkite, kad išleistuvių suknelė dažniausiai būna skirta tik tam vakarui. Mes remdamiesi drabužių dizainerių patarimais atrinkome ir galime jums pasiūlyti išskirtines Jovani ar Sherri Hill progines sukneles. Palikite savo išleistuvių vakaro rūpesčius mums!