Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Proginė suknelė Terani Couture 1822M7658

Proginė ilga laisvai krentanti pastelinių spalvų suknelė trumpomis rankovėmis Terani Couture 1822M7658

Norite palikti neišdildomą įspūdį mokyklos baigimo vakaro metu? Ši ilga pastelinių spalvų žėrinti suknelė puikiai tiks išleistuvių šventei. Išleistuvių vakarą atrodysite pritrenkiančiai. Taip pat suknelė tinka bet kuriai kitai iškilmingai, išskirtinei progai.

Dėl išleistuvių, vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę išleistuvėms ar kitai progai būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.