Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Proginė suknelė Jovani 49386A

Proginė, kokteilinė gėlėta suknelė Jovani 49386A

Ši įspūdingai atrodanti gėlėta kokteilinė suknelė puikiai tiks nepamirštamo įvaizdžio sukūrimui vakarėlio ar kito, mažiau oficialaus, renginio metu.

O gal norite palikti neišdildomą įspūdį mokyklos baigimo vakaro metu? Ši suknelė puikiai tiks išleistuvių šventei. Išleistuvių vakarą atrodysite pritrenkiančiai.

Dėl kokteilinės, išleistuvių, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius išleistuvių suknelių modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti gėlėtą kokteilinę suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.