ieskome vestuvines suikneles kiek salonu reikia aplankytiVestuvinės suknelės paieškos tai ne tik jaudinantis, emocijų ir įspūdžių kupinas užsiėmimas, tačiau neretai ši užduotis tampa tikru galvos skausmu ir iššūkiu. Klausimas “nuo ko pradėti” tikriausiai kankina ne vieną ką tik susižadėjusią merginą, tačiau žinant keletą taisyklių, vestuvinės suknelės paieškos gali virsti lengvu ir maloniu užsiėmimu. Dar vienas klausimas, kuris kamuoja daugelį nuotakų “kiek vestuvinių suknelių salonų turėčiau aplankyti”? Klausimas atrodo paprastas, o atsakyti į ji galėtų kiekvienas vestuvinių suknelių salono savininkas, tačiau vienareikšmiško atsakymo nėra. Taigi, kaip žinoti, kelintame salone rasiu savo svajonių suknelę?

Vestuvinės suknelės paieškos ir pasimatymai

Vestuvinės suknelės paieškas galėtumėme prilyginti pasimatymams ieškant savo antrosios pusės. Pasimatymų gali būti begalės, tačiau net ir po 10 – tojo susitikimo suprasite, jog vis dar neradote to vienintelio. Tačiau, kai kurios moterys, jau pirmojo pasimatymo metu sutinka savo išrinktąjį ir jų draugystė nusitęsia iki altoriaus. Ar tai sėkmė? Tikriausiai. O galbūt detali atranka ir gerai paruošti namų darbai?

Pasimatymų virtinę taip pat galime prilyginti ir vestuvinės suknelės paieškai. Vienos nuotakos net ir aplankiusios 5 vestuvinių suknelių salonus gali likti nieko nepešusios ir suprasti, jog ta vienintelė dar neatsirado. Kitos nuotakos, tik įžengusios pro pirmojo salono duris, gali pamatyti būtent suknelę, kurią vilkėjo savo svajonėse žengiant prie altoriaus. Vėl gi kyla klausimas – ar tai sėkmė? O galbūt tai gerai atlikti namų darbai ir nuoseklios vestuvinės suknelės paieškos?

ieskome vestuvines suikneles kiek salonu reikia aplankyti 2Gera pradžia pusė darbo

Šis posakis nėra laužtas iš piršto ir gan dažnai jis yra labai taiklus įvairiose srityse. Ne kartą paminėjome namų darbus, todėl tikriausiai jums kyla klausimas – kokie tie namų darbai?

Visų pirma jūs neturėtumėte stačia galva pasinerti šturmui po vestuvinių suknelių salonus kadangi, patikėkite, galite likti be nieko. Tam, kad vestuvinės suknelės paieškos būtų sėkmingos, reikia įdėti šiek tiek darbo. Turėtumėte pradėti nuo vestuvinių suknelių salonų sąrašo, kuriuos anot jūsų, privalote aplankyti. Tai gali būti maždaug 3 – 5 vestuvinių suknelių salonai. Tada susiraskite jų internetinius puslapius ir ten ieškokite savo vestuvinės suknelės. Kiekvieną patikusią vestuvinę suknelę pasižymėkite. Vėliau dar kartą peržiūrėkite visas pažymėtas sukneles ir išbraukite tas, kurios nebe atrodo tinkamos. Dabar esate atlikusi namų darbus.

Kitas jūsų žingsnis – susisiekti su vestuvinių suknelių salonais. Tiesiog turėtumėte pasidomėti ar jūsų išsirinktos suknelės nėra rezervuotos ir ar yra jūsų dydžio modelių. Tuomet rezervuokite apsilankymą (jeigu toks reikalingas) vestuvinių suknelių salone ir pradėkite paieškas. Gali būti ir taip, jog jums net nereikės aplankyti visų salonų, kurie yra jūsų sąraše, tačiau, net jeigu ir pirmame salone galvosite, jog radote tą vienintelę, galite apsilankyti ir kituose salonuose. Taip galėsite palyginti kainas, asortimentą, modelius, aptarnavimą ir tikrai nereikės graužtis, jog galbūt būtent tame salone, kurio neaplankėte slepiasi jūsų svajonių suknelė.